Pohled do domácnosti Slováčka (79): DÁDA FUNGUJE JAKO SERVÍRKA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Pohled do domácnosti Slováčka (79): DÁDA FUNGUJE JAKO SERVÍRKA!

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček (Foto archiv F. Slováčka, reprofoto ČT)

Ve své vile na pražských Vinohradech uspořádal Felix Slováček (79) malý odpolední pracovní dýchánek. Přítomna byla i paní domu Dáda Patrasová ( 66), která se s radostí zhostila role servírky a rádkyně. Řešily se totiž 80. narozeniny jejího manžela...

Legendární saxofonista se je rozhodl oslavit 2. května velkolepým koncertem v pražské Lucerně, kde mu písní za doprovodu jeho Big bandu pogratuluje naše pěvecká elita. „A můj Felix se rozhodl, že si nejenom všechno vymyslí a zařídí, ale že si koncert i odmoderuje,“ pyšnila se Dáda, když vítala hosty, kterými byli bývalý Gottův tajemník Jan Adam (58) a zpěvák Ondřej Provazník (26).

Felix Slováček opouští Dádu: Koho bere do Itálie místo ní?

Video se připravuje ...

Rvačka o dortík

Nejdřív se pracovalo v kanceláři, kde sídlí Slováčkova agentura a je tam vše potřebné po ruce. Tam Dáda předla jako kočka na Felixově klíně, nechala pány jednat a jenom sem tam něco podotkla. Poté se hosté odebrali do obýváku, kde se paní domu předvedla jako zdatná servírka. Ostatně tuhle roli si vyzkoušela už před více než 40 lety v právě reprízovaném seriálu Arabela či ve filmu Holka na zabití. Nosila na stůl kávu, čaj, zákusky... „Nepekla jsem to já, ale jsou výborný. Hlavně ten jahodový, o který jsme se s Felixem málem poprali,“ uculovala se Patrasová.

Jako dvě hrdličky

Slováček vypadal šťastně. Jeho žena byla milá, vstřícná a usměvavá. „S Felixem tokají jako dvě hrdličky,“ komentoval Adam. Rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že by mezi nimi nebyla pohoda, jak se někteří domnívají. „Mám teď chuť do života a do Lucerny mojí milované se moc těším. Vždyť mě všichni opustili a koukají na mne támhle seshora. Chci si narozeniny užít – kdo ví, jestli nebudou poslední... I když, cítím se báječně,“ předl Felix spokojeně. „Už mám všechno promyšlené a rozhodl jsem se, že sám uvedu na pódium každého gratulanta. Vždyť je také znám nejlíp a mám vzpomínky, které nikdo nemá,“ dodal nastávající jubilant Slováček.

Tančící Felix Slováček a Adriana Sobotová

Video se připravuje ...

Chodící encyklopedie

Bývalý Gottův tajemník pomáhá Felixovi s dramaturgií koncertu. „S Honzou Adamem se musím vždycky poradit, protože on je chodící encyklopedie i skvělý dramaturg. Moje dvojcédéčko mi udělal geniálně,“ připomněl Slováček.Přečtěte si
hejhej
5. 4. 2023 • 13:14

Denně v bulváru. Ti dva mi připomínají doby, kdy každý prd blili do medii Rychtář s Bartošovou.

Marta Kubíková
5. 4. 2023 • 11:41

Jeden den jako dvě hrdličky, pak zase kydání pomluv a špíny. A tak to jde stále dokola. Už je to hodně otřepané téma.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.