Pohroma pro Felixe Slováčka: RÁNY PĚSTÍ DO HLAVY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Pohroma pro Felixe Slováčka: RÁNY PĚSTÍ DO HLAVY!

Felix Slováček
Felix Slováček (Herminapress.cz, archiv Blesku)

Napadli ho, praštili do hlavy a rozmlátili mu auto. Tak dopadl Ondřej Provazník (26), který koncertuje s Felixem Slováčkem (79) a zpívá písničky Karla Gotta (†80). Když vyjížděl z domu ve Velké Chuchli, dával přednost dodávce. „Řidič stěhovací firmy mi zablokoval cestu a jeho spolujezdec vyskočil z auta a začal mi nadávat: Ty špinavej cikáne, okamžitě vystup!,” popisuje Aha! zděšeně Provazník s tím, že onen muž držel v ruce lahev od vína, křičel na něj a kopal mu do vozu.

Když ho už potom Provazník poněkolikáté vyzval, aby nebyl agresivní, tak se ho dírou v okénku snažil pěstí uhodit. „Poprvé se mu to podařilo do hlavy a podruhý se netrefil, tak mi alespoň tou lahví vysklil celé okno,” popisuje Ondřej s tím, že ho muž dále tituloval: „Cikáne jeden špinavej, kurvo cikánská."

Policie nepomohla

Potom si onen muž nasedl zpět ke svému spolujezdci a odjeli. Provazník zavolal okamžitě policii. Ta ho vyslechla, auto nafotila a odjela s tím, že po pachateli bude pátrat.

Felix Slováček otevřel Gottovu kavárnu! A dojal se

Video se připravuje ...

„Tak jsem jel domů a najednou si všiml oné dodávky, ihned jsem informoval policii. Ta pachatele našla a zavolala i mne, abych přijel. Onen muž popřel vše, dokonce tvrdil, že ani nevylezl z auta. Policie řekla, že u toho nebyla a že mi tedy nemůže nijak pomoct,” říká Slováčkův zpěvák a smutně dodává: „Takže já i přítelkyně jsme nuceni žít ve strachu, kdy by se mohl z pomsty nějaký incident opakovat. Onomu pánovi policie jen slovně domluvila. Nevím , jak to mám řešit, ale celý útok byl neoprávněný a především, rasově motivovaný. Je mi z toho opravdu zle,” netají Provazník.

Svolení od Gotta

V létě roku 2020 dostal Ondřej Provazník od Karel Gott Agency s.r.o. svolení se na svých vystoupeních uvádět s teď již registrovanou značkou Karel Gott a tím dal oficiálně vzniknout projektu Ondřej Provazník – S písněmi Karla Gotta.

Tančící Felix Slováček a Adriana Sobotová

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
2. 3. 2023 • 20:51

Podle titulku to opravdu vypadalo, že rány pěstí obdržel Slováček a nebylo by divu, kdyby by mu na budku dal některý manžel, nebo partner žen, které oplzlý Slováček oblézá!

defakto
2. 3. 2023 • 10:57

... už jsem se těšil , že po hlavě dostal Slováček , škoda !

anonymus
2. 3. 2023 • 10:17

Pohroma je sám Slováček. Směšnej dědek bez špetky soudnosti 🤢🤮

David Jiskra
2. 3. 2023 • 07:32

Aha! takže "STĚHOVÁNÍ BLESK"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.