Schyluje se k bouři! Novinku o Felixovi Dáda nevydýchá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Schyluje se k bouři! Novinku o Felixovi Dáda nevydýchá

Felix a Dáda
Felix a Dáda (David Kundrát, Alexandr Malachovský)

Jejich rozchod byl bouřlivý a ošklivý, ale jak se zdá, všechny rány už jsou zahojené. Hudebník Felix Slováček (79) je totiž znovu v kontaktu se svou bývalou milenkou Lucií Gelemovou (40). Co na to asi říká Felixova manželka Dáda Patrasová (66)?

Gelemová se snaží prorazit jako umělkyně a nedávno pořádala velmi důležitou vernisáž. Felix ji chtěl překvapivě vyjádřit podporu, tak své bývalé lásce zavolal. „Volal, aby mi to dobře dopadlo, ale omluvil se. A to kvůli pracovním povinnostem,“ přiznala Gelemová pro eXtra.cz. Slováček to následně potvrdil. „Už nevím, jak k tomu došlo, že jsme spolu zase začali komunikovat. Prostě jsme si zavolali a povídali si. Ale nevoláme si každý druhý den nebo týden. Od rozchodu jsme si zatím zavolali asi jenom dvakrát. To když měla její maminka velké narozeniny a teď před tou vernisáží,“ přiznal Felix.

Felix Slováček bude slavit 80: Co má s Krampolovou zrzkou?

Video se připravuje ...

K žádnému setkání zatím nedošlo, ale hudebník by se tomu očividně nebránil „Opravdu jsme si zatím jen telefonovali. Ale netvrdím, že bych s ní na to kafe nešel, nemám s tím žádný problém. Klidně i na oběd,“ překvapil Felix, který už zřejmě na všechno zlé, co mezi ním a Lucií bylo, zapomněl. Otázkou ale je, jak se na celou situaci dívá Slováčkova manželka Dáda, která si s Gelemovou nemůže přijít na jméno.

„Já se s ní o tom zatím ještě vůbec nebavil. Jsem pořád někde pryč a Dáda je stejně ve svém světě. Je to komplikované. Až si to přečte, tak uvidíme. Třeba mi udělá scénu, kdo ví,“ dodal se zasmáním. Dády názor pro něj zřejmě není příliš podstatný.

Tančící Felix Slováček a Adriana Sobotová

Video se připravuje ...Přečtěte si
hejhej
28. 2. 2023 • 22:00

A opět článek o dementním dědkovi Slováčkovi. Takové stupidní informace se nedají číst, stačí nadpis a fotka ošklivce.

AHel
28. 2. 2023 • 15:57

To je slaboch, zlatokopka jinde nepochodila, tak se vrací k šaškovi a ono jí to vyšlo, co povídala, že chce v Jižních Čechách vychovávat děti.... atd. je to příšerný a paní Patrasovou lituji, tam kde je jí dostal on, divím se, že se přes to nepřenese, a nežije si s přítelkyněmi a nejezdí s přáteli po světě.....Bych se na něj vykašlala a né aby ze mě ten šašek udělal alkoholičku!!!! Dádo seber se, tolik dětským srdcím jste udělala radostné dětství, písničku "Malinová" moje už velké děti milují do dnes, dokázala jste toho hodně, tak se máte o co opřít, nezahoďte sama sebe!!! Držím Vám palce.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.