Veřejná potupa Dády? Babičky nechci, rýpe Slováček | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Veřejná potupa Dády? Babičky nechci, rýpe Slováček

2022 Felix a Dáda
2022 Felix a Dáda (Foto Aha! – Martin Hykl, ara)

Velkolepá oslava osmdesátých narozenin Felixe Slováčka v pražské Lucerně se nezadržitelně blíží a podle všeho půjde o pořádnou show. Na kartě účinkujících jsou samá skvělá jména, stejně jako na guest listu. Figuruje tam i to Dádino? Po Felixově prohlášení by se o tom dalo směle pochybovat. 

Ačkoli se Felix v poslední době objevuje ve společnosti bez Dády, na narozeninovou oslavu svou manželku pozval. Zda se ale objeví, je otázkou. Přeci jen - Slováček se rád nechává obletovat mladými ženami, kterým pozornost rád opětuje, na což se Patrasová možná dívat chtít nebude. 

Felix Slováček se obklopuje mladými ženami rád

Video se připravuje ...

„Je pravda, že se raději vyskytuju ve společnosti mladých slečen. Že bych vyhledával nějaké babičky, to nevím, možná že bych měl. Ale ta krása toho mládí je neskutečná. Člověk si toho musí vážit, proto se občas zastavím a prohodím s někým pár krásných slov,“ přiznal Felix pro eXtra.cz.

Ať už s Dádou nebo bez, hosté se z Lucerny přesunou na Střelecký ostrov, kde se bude patrně slavit až do rána. Slováček je známý tím, že party opouští až jako jeden z posledních. Tam má přijít i zlatý hřeb oslavy. „Já překvapení chystám, ale bude tam asi něco, o čem nevím. To vymyslí někdo za mě, alespoň to vždycky tak bylo,“ prozradil Felix.

Felix Slováček na zahradní party Petra Jandy: S čím má teď starosti?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Růžena Šudáková
13. 2. 2023 • 11:17

Asi nemá doma zrcadla, Dáda je od něj hodně mladší co by chtěl ometák.

lekno
11. 2. 2023 • 19:50

Dádě navrhuji, ať reaguje na veřejnosti podobně, jako její manžel. Třeba takhle - „Je pravda, že se raději vyskytuju ve společnosti mladých mužú. Že bych vyhledávala nějaké dědky, to nevím, možná že bych měla.. Ale nakonec, proč ? Jednoho už doma mám, co mě dovedlo k tomu, abych raději upřednostnila společnost mladších pánú. Ta krása mládí je neskutečná. Člověk si toho musí vážit, proto se občas zastavím a přehodím s někým pár krásných slov.“

amba
11. 2. 2023 • 16:07

je to hnusný, pitomý a ošklivý dědek, který vypadá jako žaaaaabák

delphina
10. 2. 2023 • 01:24

Typický slizoun.

hejhej
9. 2. 2023 • 20:49

Začínám dementního, škaredého dědka Slováčka litovat, jaký je duševní chudák, když si myslí, že o něho mají zájem mladé holky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.