Mlsný kocour Felix Slováček na křtu knihy: Ve společnosti krásných žen! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Mlsný kocour Felix Slováček na křtu knihy: Ve společnosti krásných žen!

Felix Slováček
Felix Slováček (Blesk:Martin Hykl)

Na křtu knihy bývalé modelky a ředitelky České Miss Evy Čerešňákové (36) se to krásnými ženami jen hemžilo. Není tedy divu, že si tenhle mejdan nemohl nechat ujít ani milovník Felix Slováček (79).

Saxofonista má 80. narozeniny až 23. května, ale kvůli rekonstrukci Lucerny je tam oslaví již 2. května. A po koncertě bude následovat i pořádná narozeninová párty. „Samozřejmě se na oslavu moc těším, ale je s tím spousta starostí,“ posteskl si Felix. „Ale těším se, že budu mít všechny na jednom jevišti a všichni budou zpívat krásný písničky,“ řekl nadšeně. Nejen oslavence zajímá, jestli na jeho narozeninový koncert dorazí i manželka Dáda Patrasová (66).

Odhalená tajemství kandidátů. Babišův soud vrcholí. A zvrat u Dády a Felixe

Video se připravuje ...

„To asi bude překvapení až do konce úplně pro všechny,“ konstatoval Slováček. Na křtu knihy Úlet civilizované holky: Moje cesta do Santiaga, kterou křtily samé krásky, si připadal jako ryba ve vodě. O pěší pouti do Santiaga de Compostela nikdy nepřemýšlel. Radši se prý napije dobrého červeného nebo bílého vínka v přítomnosti krásných žen. „V životě je nejdůležitější nemyslet na blbosti, ale jen na to, co je hezký a příjemný. Já dneska neposlouchám ani zprávy, protože mě deprimují a stejně s tím nic neudělám,“ uzavřel nadcházející jubilant.

Felix Slováček práskl, jak Heidi začínala s manželem, když byl ženatý se Špinarovou!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.