Bílá v slzách kvůli partnerovi: Někdy to tak bolí, že… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Bílá v slzách kvůli partnerovi: Někdy to tak bolí, že…

Radek Filipi a Lucie Bílá
Radek Filipi a Lucie Bílá (CNC_Marek Pátek, David Kundrát)

Ačkoli jsme na zpěvačku Lucii Bílou (56) zvyklí s úsměvem od ucha k uchu, ani několikanásobná slavice neprožívá pouze dny zalité sluncem. Partner Radek Filipi (39) ji dokonce dokázal dohnat k slzám.

Nemá toho málo. Vedle zpěvu se Lucie Bílá věnuje kulturním akcím v Otvovicích, vyrábí šperky a v neposlední řadě má na starosti i své divadlo. Když tolik nabitý program nabourá nečekaná událost, navíc spojena se zdravím nejbližších, dokáže ji to dokonale rozhodit. „Někdy to tak bolí, že já pak brečím s ním,“ svěřila se Lucie Bílá moderátorce CNN Prima News.

Lucie Bílá: Nespokojenost je můj hnací motor

Video se připravuje ...

Radek Filipi nedávno bojoval se silnou bolestí zad. Kvůli zdravotním komplikacím musel být i hospitalizován a operován. Fitness trenér se ale rychle oklepal a na sebelítost neměl ani pomyšlení. „Jsou ale určitě i lidi, kteří na tom jsou mnohem hůř, řešil jsem plotýnky. Beru to ale jenom jako výměnu součástky a jede se dál,“ vysvětlil Filipi.

Co ho ale mrzí, je fakt, že během cesty za zotavením musel oželit jakékoli náročnější cvičení, tedy aktivitu, která definuje velkou část jeho života. „Střihám metr, je to víc než půl roku, co jsem neměl v ruce činku, je to strašné,“ přiznal Filipi, jenž těžké momenty zvládá lépe i díky své přítelkyni. „Lucinka je zlatá, stojí při mně, pomáhá, kde může,“ zapěl ódy na úspěšnou zpěvačku její partner Radek Filipi.

Lucie Bílá: Vítězství ve Slavíkovi neočekávala

Video se připravuje ...Přečtěte si
Rene Daniel
1. 4. 2023 • 16:15

Ta paní je mi celkem u zadku. Vlastně všechny, nesleduji, tzv.celebrity cz.

Jana Kubalkova
1. 4. 2023 • 15:14

Je mi to líto přeji hodně zdraví

Ladislava Vykoukova
1. 4. 2023 • 04:51

Každý má starosti o své blízké a nemá takové možnosti. Je to smutné pro všechny a nezveřejňují to.

Marta Kubíková
31. 3. 2023 • 15:46

Asi si paní Bílá myslí, že život celebrit je jiný a že jim se ty životní strasti, které za život zažije snad každý, nějakým zázrakem vyhnou.

Pepusa
31. 3. 2023 • 15:28

Katastrofa.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.