Nečekané rozhodnutí Bílé: Svalovce poslala k vodě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. prosince 2022

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Nečekané rozhodnutí Bílé: Svalovce poslala k vodě

Premiéra muzikálu Maminy: Lucie Bílá.
Premiéra muzikálu Maminy: Lucie Bílá. (David Kundrát)

Zpěvačka Lucie Bílá (56) už má doma pořádnou sbírku úspěchů a další přibývají. Ve svém divadle uvedla dva nové muzikály, další přijde příští rok a nepolevuje ani v koncertech. Všechny tyto aktivity jí vyšvihly opět na Olymp, po dvou letech v jejích rukách přistála opět zlatá soška. Sama ale přiznala, že už musí polevit. 

„Na dnešní den nezapomenu, je to nádherné, ale já jsem měla hodně dobrý rok. Jednou tu nohu z plynu budu muset sundat, ale letos to nevyšlo, ještě mě to pořád baví,“ svěřila se krátce po předávání Slavíků Bílá

Lucie Bílá: Vítězství ve Slavíkovi neočekávala

Video se připravuje ...

Do budoucna by se chtěla víc věnovat své rodině - zejména pak partnerovi Radkovi. S tím nedávno oslavila 7leté výročí a podle všeho jim láska jen kvete - i když. Filipi už měl i namále.

„Myslím, že lidi, kteří se mají potkat, se prostě potkají. A i kdybyste kličkoval, tak toho svého člověka stejně potkáte. Jenom to člověk nesmí vzdávat. Pamatuji si, že na začátku jsem před Ráďou kličkovala a dokonce jsem ho jednou i poslala pryč. Jsem ráda, že se nenechal odehnat a že ho vedle sebe mám, protože jsem si v jednu chvilku dovolila, nebo rozhodla se dovolit si být šťastná. Důležité je dovolit si být šťastný a nevzdávat to,“ svěřila se Bílá iDnes.cz.

Vdovec po Zagorové (†75) Margita v slzách: Soška pro Haničku do nebe!

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
20. 11. 2022 • 13:30

Zase to není třeba až tak přehánět. Celý národ ji asi nebude milovat. Například ten bezdomovec - otec jejího partnera, ten asi ne. Nemá důvod.. Ti, co důvod mají, rádi poslouchají její písně, nebo z ní měli, mají nějaký užitek, ji samozřejmě milovat mohou.. Je taková doba, dnes vše i vztahy souvisí s penězi, styky, fin. a dalšími výhodami.. Větička – „Co už já jen z tebe mám ?“ + ekonomické vyhodnocení všech plusů a minusů vztahu bude stále aktuálnější „U nás, u člověka“.. A kde se poděla láska, která si takovou otázku neklade ? Zdá se, že z této Země prchá a vinu za to nemá..

Ján Balázs
19. 11. 2022 • 23:59

Tak by mě nilude zajímalo proč jsi na její projev koukal. Když někoho nemusim vidět tak na něho nekoukám. Ale já to chápu, Lucku národ miluje i já, Tebe nikdo nezná. A proč tě nikdo nezná? Protože jsi v životě nic nedokázal a taky nedokážeš. Takže ti zbývá jen pomlouvat a urážet.

nilud
19. 11. 2022 • 08:11

Vše je to jenom přetvářka prostě jen ví co lidé chtějí slyšet a vidět,je to takový slušný komediální projev,jinak mě nevadí a ani ji nemusím vidět.

Uživatel_5577078
19. 11. 2022 • 07:57

Myslím,že leckdo by Jí mohl závidět v tomhle věku vitalitu a elán.Přeju Jí ať je šťastná.

Sýkorka Borka
18. 11. 2022 • 16:28

Nejako okrem Užívateľa...Vás nechápem.Prečo také potupujúce a dehonestujúce príspevky?Praj a bude Ti dopriate,hovorí sa.Vyhovuje im byť spolu,tak to rešpektujme.Nikomu ho Lucia neodlúdila,vyzerá na svoj vek dobre.A keď k tomu pripočítam jej úspešnosť a prajnosť,tak mi z toho vyvstáva to,že si ju vážim.A občania z Otvovíc si ju iste tiež vážia a majú ju radi.Neviem,kto z umelcov toľko investoval do svojej obce,ako práve Lucia....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.