Lucie Bílá a její osudoví muži: Oba mají za sebou operaci páteře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Lucie Bílá a její osudoví muži: Oba mají za sebou operaci páteře!

Lucie Bílá si už odvezla partnera z nemocnice
Lucie Bílá si už odvezla partnera z nemocnice (Instagram)

Nejen historie se opakuje! Lucie Bílá (56) má už druhého chlapa s operovanou páteří. A oba zachránil stejný doktor, jehož rukama a skalpelem prošel jak zpěvaččin současný přítel Radek Filipi (39), tak expartner Petr Kratochvíl (71).

Fitness trenér Filipi, kterého pustili ze špitálu na Valentýna, absolvoval v narkóze tzv. mikrochirurgickou dekompresi páteře. Zákrok mu prováděl v pražské Nemocnici Na Homolce věhlasný neurochirurg MUDr. Jiří Chrobok (65) pod mikroskopem pomocí diamantové frézy. Lidově řečeno – uvolňoval mu nervové kořeny bederní páteře, které tlačily na kosti a způsobovaly velké bolesti. Zákrok trval necelou hodinu. Teď je Filipi v domácí rekonvalescenci. „Potom musí nastoupit rehabilitace a během pár týdnů je fit,“ řekl Aha! jeho operatér, který od mládí boxuje, takže si spolu rozuměli.

Lucie Bílá: Vítězství ve Slavíkovi neočekávala

Video se připravuje ...

Zachránil Kratochvíla

Chrobok operoval i otce jejího jediného syna Filipa (27). Divadelníkovi Petru Kratochvílovo hrozilo ochrnutí a v roce 2002 mu měnil celý pátý obratel krční páteře za náhradu pomocí fixace, takže má v krku kolem deseti šroubů. Zákrok trval přes dvě hodiny a rekonvalescence byla dlouhá.

Operuje celebrity

Chrobok měl na sále i zlaté olympioniky Aleše Valentu (50), Jana Železného (56), Slavíka Karla Gotta (†80), fotbalového trenéra Karla Brücknera (83) a naposledy moderátora Videostopu Jana Rosáka (75) s vyhřezlou ploténkou.

Vdovec po Zagorové (†75) Margita v slzách: Soška pro Haničku do nebe!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.