Zásadní rozhodnutí Bohuše Matuše a Lucinky: Bomba přijde v květnu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Zásadní rozhodnutí Bohuše Matuše a Lucinky: Bomba přijde v květnu

Bohuš Matuš a jeho spokojená rodinka
Bohuš Matuš a jeho spokojená rodinka (archiv Blesku)

Patálie s bydlením pro Bohuše Matuše (48) a jeho Lucinku (19) už snad brzy skončí. Pár si po neplánovaném vyhazovu z pražského bytu našel nové útočiště za Prahou, kde by už v květnu měl začít novou životní etapu. 

Poslední měsíce byly pro manželé Matušovi víc než náročné. Za dva roky manželství už byli nuceni se třikrát přestěhovat a vždycky s problémy. Teď je to čeká po čtvrté a oba dva doufají, že budou mít od přesunů z místa na místo chvíli klid.

Bohuš Matuš a jeho zázračná dcerka (1,5): Vyzpívá to, co táta!

Video se připravuje ...

V původním bytě Bohuš přiznal potíže se sousedy, těm vadil zejména jeho zpěv, následně se přesunuli do domku, který byl však pro mladou rodinu s malým dítětem příliš malý. Manželům svitla naděje, když našli byt na sídlišti o rozloze 3+1 v jedenáctém patře, kde bylo veškeré vyžití pro malou dcerku i krásný výhled. Jen co jej ale zařídili, oznámila jim majitelka, že byt bude neplánovaně prodávat kvůli tíživé finanční situaci, a dala jim tři měsíce na vystěhování. 

Teď snad už konečně na delší dobu zapustí kořeny mimo město. „Budeme se stěhovat do domu na okraji Prahy, má 200 metrů zahrady a je dost velký. Chtěli bychom tam být již v květnu,“ vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Matuš. Ten si pochvaluje i jeho umístění, široko daleko totiž žádní sousedé nejsou. „Je to úplně oddělené od okolí a dům stojí samostatně,“ dodal Bohuš Matuš. 

Naštvaný Bohuš Matuš přišel o 100 tisíc: Rozbili mu auto a ukradli věci za desetitisíce

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.