Divadlo Broadway slavilo 20 + 1: Kdo komu padal DO NÁRUČE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Divadlo Broadway slavilo 20 + 1: Kdo komu padal DO NÁRUČE!

Divadlo Broadway slavilo narozeniny.
Divadlo Broadway slavilo narozeniny. (Blesk:Martin Hykl)

»Sladkých jednadvacet« let oslavilo Divadlo Broadway velkým koncertem 20 + 1. Největší muzikálové hity zazpívali Daniel Hůlka (54), Marian Vojtko (49), Bohuš Matuš (49) a další hvězdy.

Kdo z nich během svého působení na této scéně padal na dámy a co dalšího se dělo, když se nikdo nedíval?

Daniel Hůlka (54): Prchal za ženou

Operní a muzikálový zpěvák byl ten večer na dvou židlích, takže si střihl jen jeden hit Právo mám. „Já teď prchám, protože moje manželka má dneska narozeniny. Takže jsem si jen odskočil z jedné oslavy na druhou, abych zazpíval a popřál Divadlu Broadway,“ řekl doslova na útěku při vycházení schodů Hůlka.

Bohuš Matuš (49): Čekání na tenora

Svého nástupce vyhlíží i Bohuš. „Je tu řada skvělých talentů a já vždycky čekám, až přijde nějaký tenor,“ svěřil se zpěvák, kterému se moc líbilo vystoupení Honzy Kopečného (33) či Josefa Vágnera. „Pepíček se mnou začínal v muzikálu Monte Cristo coby osmiletý chlapeček. On byl malý Albert a já ten starší,“ zavzpomínal Matuš.

Míša Pecháčková (19): Když se načančám...

Za hlavní hvězdu večera byla Sid ze seriálu ZOO. V oslnivé róbě a s dokonalým make-upem vypadala jako opravdová diva. „Vtipné je, že moje příprava trvala déle než celé vystoupení,“ smála se herečka, kterou málem neměl kdo nalíčit. „Byla tady jen jedna maskérka na všechny, kdo chtěli nalíčit,“ dodala Míša, která šla až nakonec.

Muzikál s hity Zagorové (†75) trhá rekordy. Vdovec Margita ho ještě neviděl!

Video se připravuje ...

Milan Peroutka (32): Prokleté koleno

Zpěvák zaválel s hity jako Holky já mám všechny rád či Dej mi víc své lásky. Při tanci ho ale musela zastoupit kolegyně Míša Pecháčková. Milan totiž minulý týden při děkovačce po muzikálu Okno mé lásky špatně šlápl, takže nyní opět chodí s ortézou a berlemi. Hned druhý den po koncertu musel na další vyšetření. A výsledek? „Je to v p*deli, příští týden mě čeká operace menisku,“ svěřil Aha! nešťastný zpěvák. Přejeme brzké udravení!

Josef Vágner (32): Pád z jeviště

„V divadle jsem šestnáct let a mám za sebou pády z všemožných výšek a lámání končetin, při jednom představení jsem spadl z jeviště dámě v první řadě přímo do náruče,“ prozradil Aha! zpěvák, který během večera sklidil obrovský úspěch s hity Sbohem, lásko, Stárnutí zrádné či Sláva.

Daniel Hůlka má útrum! Manželka si ho pojistila

Video se připravuje ...

Lukáš Pavlásek (44): Odhalil Diktátora

Komik známý jako Tydýt věnoval divadlu k výročí ukázku ze své nové hry Já, diktátor, která bude mít v Broadwayi premiéru již 19. dubna. Píseň se stejným názvem sklidila velké ovace. „Myslím, že se to divákům líbilo, a doufám, že až hru uvidí, že se jim to bude líbit všechno,“ komentoval s úlevou Pavlásek, který pózoval pro efekt s kytarou.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.