Už toho má dost! Bohuš Matuš tvrdě proti Lucince | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Už toho má dost! Bohuš Matuš tvrdě proti Lucince

Krásná manželka Bohuše Matuše oslavila dvacetiny
Krásná manželka Bohuše Matuše oslavila dvacetiny (Facebook)

Zpěvák Bohuš Matuš (49) získal nálepku milovníka mladých dívek, a to zejména díky vztahu se svou o dvacet devět let mladší ženou Lucií, kterou poznal, když jí bylo patnáct let. To už mu ale není asi po chuti - konečně prásknul do stolu!

„Mladé holky jsou nestálé, jednou tam, jednou jinam," překvapil Matuš svým drsným  vyjádřením pro eXtra.cz. Zda do tohoto vzorku započítává i svou milovanou Lucinku, dál už nevysvětlil. Přiznal ale, že co se týče publika, daleko raději vystupuje pro starší generaci. 

Kápni božskou s Bohušem Matušem: Pravda o soužití s Barborou Škrlovou!

Video se připravuje ...

Když jsem dřív spolupracoval s Karlem Svobodou, měl jsem písničky, kvůli kterým jsem pak vystupoval před moc mladými holkami. Rozčilovalo mě už tehdy, že na mě nechodí moc normálních dospělých. Pak se to otočilo, teď vystupuju spíš pro starší. Ale dělá mi to velkou radost. Než vystupovat pro pět set nevědomých třináctiletých holek, které druhý den šly na SuperStar, radši teď zpívám pro padesátileté a výš. Znají písničky a chodí na koncerty pravidelně,“ má jasno majitel mimořádného hlasu. 

Svůj kladný postoj ke staršímu publiku vysvětlil i tím, že byl vychováván babičkou a dědou. „Nasákl jsem díky nim Gottem, Matuškou a dalšími skvělými zpěváky. Proto je dnes rád zpívám,“ dodal pro Bohuš. 

Bohuš Matuš na svatbě Karlose Vémoly: Dám Gotta a pak uteču!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Radek Polák
19. 5. 2023 • 09:18

No vidíš Bohouš , proto většina pedofilů chodí do parku nebo dětského koutku - nemusí se dlouhodobě vázat !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.