Bohuš Matuš a Lucie mají pletky s policií: Mluví o vězení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Bohuš Matuš a Lucie mají pletky s policií: Mluví o vězení!

Bohuš Matuš a Lucie
Bohuš Matuš a Lucie  (Martin Hykl, archiv)

Zpěvákovi Bohušovi Matušovi (48) a jeho ženě Lucince (19) se doslova lepí smůla na paty. Kromě toho, že řeší stěhování z bytu, který si sotva zařídili podle svých představ, jim policie zabavila i auto. 

Velkorysý svatební dar v podobě pořádného bouráku by si nechal líbit snad každý. Bohuš Matuš a Lucie si jej ale moc neužili. Hned po svatbě si na ně totiž došlápla policie. „Asi týden po svatbě mi ho vzali. Toho pána, co mi ho dal, zavřeli. To auto bylo kradený,“ řekl Matuš v pořadu Superchat. 

Bohuš Matuš na svatbě Karlose Vémoly: Dám Gotta a pak uteču!

Video se připravuje ...

Nebylo to prý poprvé, co stejný dobrodinec rozdával dárky, které nepořídil z vlastní kapsy. Stejným darem počestoval podle slov zpěváka před časem i Dana Hůlku - věc měla stejný scénář. I jeho auto policie zabavila. „Co vím, dostal devět let. Jsou to takoví hochštapleři, no. Ale to se děje běžně. Tolik podvodníků vám volá... Je to běžné,“ nepodivuje se Bohuš. 

V poslední době si pár užil nepříjemností více. Po měsíci v bytě, který se jevil jako ideální místo pro rodinný život, dostali padáka. „Když bylo konečně po nastěhování všechno hotovo, oznámila nám majitelka, že je nucena z rodinných důvodů byt prodat,“ posteskl si Matuš v Blesku. Aktuálně manželé hledají vhodný byt, kam by se přestěhovali a pevně věří, že v něm nějakou dobu i zůstanou. Stěhovat se totiž budou během krátké doby už po čtvrté. 

Bohuš Matuš a jeho zázračná dcerka (1,5): Vyzpívá to, co táta!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Rybik Rybik
3. 5. 2023 • 02:30

má exekuce, tak nemůže mít na sebe napsaný auto

Petr Nobody
24. 3. 2023 • 00:24

Je podivne jak tito lide berou jako bezne, ze jim nekdo dava auto. Zazil jsem jednou jak jeden tzv znamy prisel do autosalonu, vybral si auto a misto placeni rekl ze by delal tomu salonu reklamu, ze jezdi v aute od nich. Normalni je auto si koupit za sve vydelane penize a ne somrovat o auto a pak rikat ze naletel .... neni pro to slusny vyraz.

AHel
22. 3. 2023 • 16:44

To je sebranka, on jen tak dostává bourák od někoho.... to je tedy verbeš!!!!! Chudáčkové....od cizích lidí si brát auto, to může jen úplný vypatlanec!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.