Teror pro Lucinku od Matuše: Cizí lidi v ložnici | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Teror pro Lucinku od Matuše: Cizí lidi v ložnici

Bohuš Matuš a Lucie Matušová
Bohuš Matuš a Lucie Matušová (Martin Hykl, archiv)

Sotva se přestěhovali, už aby zase balili. A to si svůj nový byt zpěvák Bohuš Matuš (49) s manželkou Lucií (19) dovybavili teprve nedávno! Jenomže se jim nyní do cesty postavila nečekaná a velmi zásadní překážka…

Nedávno Lucie Matušová básnila o tom, jak je ráda, že je v okolí jejich nového bydliště spousta míst, která může navštívit se svou dvouletou dcerkou Natálkou. A ačkoli bylo zařizování původně zcela prázdného bytu náročné, byli rádi, že si ho mohou zařídit po svém, což se jim nakonec povedlo, a oba se tak těšili z nového začátku. Jejich štěstí ale netrvalo dlouho.

Bohuš Matuš a jeho zázračná dcerka (2): Vyzpívá to, co táta!

Video se připravuje ...

„Doufali jsme, že se nám konečně podařilo najít byt, kde bude vše v pořádku a bude nám dobře. Byt nebyl zařízený, proto jsme si ho mohli uzpůsobit dle svého. Když bylo po měsíci od nastěhování konečně vše hotovo, tak nám majitelka oznámila, že je nucena z rodinných důvodů byt prodat,“ přiznala Matušová serveru Super.cz.

Jak se zdá, budou se muset manželé po velmi krátké době opět poohlédnout po něčem novém. Okolnosti, jimž nyní čelí, navíc pro Bohuše s Lucií nejsou vůbec příjemné. „Nové bydlení jsme si ještě bohužel nenašli, je to v řešení. Paní majitelka porušila všechno, co mohla. Dnes má přijít se zájemcem, který chce byt koupit. Ještě nám neběží ani výpovědní lhůta a už k nám lezou lidi. Je to šílené," dodala frustrovaná Lucie Matušová.

Bohuš Matuš na svatbě Karlose Vémoly: Dám Gotta a pak uteču!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Evikzmercedesa
25. 2. 2023 • 14:50

presne tak. muze si zpevak vzit hypoteku a maji sve bydleni. jenze vsecko jim museli koupit jeji rodice-nabytek apod.

Rybik Rybik
24. 2. 2023 • 20:30

s tím exotem v exekucích to Lucinka fakt vyhrála. Ta se ještě bude divit, pokud není už úplně mimo, její rodina jakbysmet. To neustálý stěhování dost zavání, s tou jeho předešlou pošahanou nanynkou se taky neustále stěhoval.
Tenhle nikdy neudržel korunu a je na hlavu. Buď schizofrenie nebo bipolárka - dědičnost po jeho bláznivé matce.
Chudák dítě, tomu to nepřidá, doplatí na to a jednou z toho zcvokne.

Konvalina Jaroslav
24. 2. 2023 • 12:08

Proč ho tedy nekoupi oni?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.