Nová múza Petra Koláře? Romantika v přímém přenosu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Nová múza Petra Koláře? Romantika v přímém přenosu

Krásná Lenka Graf představila nový duet - s Petrem Kolářem
Krásná Lenka Graf představila nový duet - s Petrem Kolářem (Archiv)

Nechme lásku plout. Tak se jmenuje píseň, která byla napsaná přímo pro sopranistku Lenku Graf (48). Nejvíce ji ovšem nadchlo, že českou verzi v duetu s ní během udílení cen Fotbalista roku 2022 zpíval rocker Petr Kolář (60).

„Všechno mi pošeptej, jsem jen tvá jediná,“ vyznávala se mu na pódiu. I když song nejčastěji zpívá v anglickém jazyce, český text se jí hned líbil. V originálním znění se píseň jmenuje You Are Not Alone a zpívá ji s Darkem Tenorem (42). Lenka totiž žije střídavě na Floridě a v Česku a na udílení cen si odskočila z německého turné.

Fotbalista roku 2022. Podívejte se, jak Schick, Hložek a další přicházeli na galavečer

Video se připravuje ...

Půvabná sopranistka v Česku vystupovala například se Štefanem Margitou (66), Vašo Patejdlem (68) či houslistou Jaroslavem Svěceným (62). Televizní vystoupení s Petrem Kolářem si nemohla nechat ujít a i Kolář byl z duetu nadšený. Rocker je momentálně sám a Lenka je jeho typ. Že by nová múza...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.