Andrea Pomeje s přítelem uletěla do Thajska: Slzy kvůli dceři | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Andrea Pomeje s přítelem uletěla do Thajska: Slzy kvůli dceři

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje  (Instagram)

Práce se neptá, i když je přes půlku světa. Dýdžejka Andrea Pomeje (34) dostala kšefty v Thajsku, a tak se tam s přítelem Petrem Plačkem (41) vydali. Před cestou ale nedokázala udržet slzy, protože bude bez milované dcerušky.

Jako máma nese odloučení velmi těžce. „Bude to nejdéle, co budeme bez ní. Tohle jsou momenty, kdy jsem neskutečně vděčná za technologie, díky nimž se můžeme přes půl světa vidět a mluvit, kdy chceme,“ říká Andrea.

Průšvih dýdžejky Andrey Pomeje: Zamořila celou čtvrť!

Video se připravuje ...

Zatímco jí srdce puká steskem, dcera Anička (9) se těší na svobodu. „Je na to sice zvyklá, ale stačilo by, kdybych z ní malinko cítila smutek a neměla bych v hlavě nic jiného. Naopak mám pocit, že se těší, že tu bude mít všechny babičky jenom pro sebe. Bude rozmazlovaná a zcela jistě si tu volnost bude užívat,“ dodala dýdžejka, která v exotickém Thajsku hrála už za manželství s Jiřím Pomejem (†54). To ale neměli ještě malou Aničku...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.