Konec s přelétavým Kolečkem? Nesvačilová mizí z Česka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Konec s přelétavým Kolečkem? Nesvačilová mizí z Česka

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko.
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko. (prima FTV, profimedia.cz)

Herečka Denisa Nesvačilová (31) se rozhodla zvolnit své pracovní tempo. Tvrdí, že její tělo si už říkalo o pauzu, tak mu ji dopřála. Sedět doma na zadku ale rozhodně nebude. Plánuje cestovat!

Herečka se chystá vyrazit na dovolenou a ne na jednu. „Dřív jsem cestovala sama a myslím si, že mi to hodně pomohlo, že jsem se naučila být sama se sebou a hodně věcí jsem si uvědomila o sobě i o životě a o tom, co je pro mě důležité a co není,“ svěřila se Denisa v pořadu ShowTime. „Poslední dobou už necestuji sama a musím říct, že je to skvělé a osvěžující,“ dodala Nesvačilová.

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Zamilované hrdličky poprvé ve společnosti!

Video se připravuje ...

Na mysli měla určitě svého přítele Petra Kolečka (38). Začátky jejich vztahu byly bouřlivé, ale zdá se, že všechno zlé společně překonali. Denisa vypadá šťastně a nemůže se dočkat, až se svým miláčkem zase někam vycestuje. „Chystám se na jaře na hezkou dovolenou. Budu mít po premiéře v divadle, tak to bude asi na 10 dnů. Ještě zmizím v létě, jestli se mi to podaří, a to možná na celý měsíc, protože bych si přála aspoň měsíc opravdu nedělat vůbec nic,“ prozradila s úsměvem Nesvačilová.

Nesvačilová o vztahu s Kolečkem a o Vignerové: Překvapivá slova!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
1. 2. 2023 • 13:22

IQ tykve.... no comment, jsou to šaškové

Sem samadoma
31. 1. 2023 • 15:41

Chudinka malá unavená.🤤

Petr Viskot
31. 1. 2023 • 08:53

Jak je to dlouho, co naše celebrity brečely, že nemají ani na základní potřeby, kvůli zavřeným divadlům? Fascinuje mě, jak rychle zapomínají. Teď můžeme očekávat smršť oznámení, kdo, kdy a kam pojede, ideálně co nejdál, aby byl co nejvíce "cool". Mácháč už netáhne...

Alva
31. 1. 2023 • 08:35

V 31 letech měsíc volna, protože je unavená, to je pecka, ta ani neví, co je dřina.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.