Kolečko si Nesvačilovou vzít musí: TĚHOTENSTVÍ? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Kolečko si Nesvačilovou vzít musí: TĚHOTENSTVÍ?

Denisa Nesvačilová se brzy stane vdanou paní
Denisa Nesvačilová se brzy stane vdanou paní (prima FTV, profimedia.cz)

Krásná herečka Denisa Nesvačilová (31) se už brzy stane vdanou paní. „Petr a Denisa si už brzy řeknou ANO. Už mají termín. Jsou fakt zamilovaní. Petr je do Denisy blázen a všechno k tomu už chvíli spělo,“ potvrdil včera zdroj z okolí páru. Nyní je i jasné, proč se na veselku tak spěchá! Jsou tam prý podobné důvody, jako kdysi u Ornelly a Pepy Kokty (65). Že by byla půvabná zrzka v tom? 

Když se ukázalo, že devatenáctiletá Ornella čeká dítě s Josefem Koktou, která patřil v té době ještě ke Gábině Partyšové (44), čekalo ji veřejné odsouzení. Vše se uklidnilo, až když Pepovi porodila Quentina a on si ji vzal. Stejné důvody má patrně Kolečko

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Zamilované hrdličky poprvé ve společnosti!

Video se připravuje ...

„Chce Denisu vytrhnout ze spárů bulváru a zachránit ji před veřejným lynčem. Lidé ji teď berou jako milenku, která rozbila rodinu. Svatba by to mohla celé uzavřít a byl by pro všechny klid. Je to rozumné řešení, něco podobného udělal před lety Pepa Kokta, když si vzal Ornellu a teď je šťastný,“ přiblížil důvody režisérův blízký přítel pro Expres.cz.

Pro okolí Nesvačilové a Kolečka není svatba nic, čemu by se divili. Kolečko prý o Nesvačilové mluví už delší dobu jako o osudové ženě. „Pro jeho okolí by to vlastně nebylo žádné velké překvapení. Všichni asi tuší, proč něco takového chce udělat,“ sdělil také Expresu tajný zdroj. Návrat k Anetě, se kterou má Petr syna Jiříčka, byl prý ze strany Kolečka pouze pokus, jak neopakovat staré chyby, bez Denisy ale režisér nakonec nevydržel. 

Nesvačilová o vztahu s Kolečkem a o Vignerové: Překvapivá slova!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
arbitr
29. 1. 2023 • 09:20

No a není to jen jejich věc ?

Dianthos
27. 1. 2023 • 21:53

Naopak. To je vlastně jehi plus, že se chtěl vrátit k synovi. Říkal, že rodina je to nejvíc. Ale je těžké se vrátit k ženě, se kterou nedokáží žít v harmonii. I když k ní možná stále něco cítí. Jsou to neslučitelné povahy. Velice sebevědomá Aneta toho romantického snílka tak trochu zašlapává do země. S Denisou mají vyrovnaný vztah.

Ruda Neruda
27. 1. 2023 • 20:47

Prej krasavice. 🙄

Eva Pospíšilová
27. 1. 2023 • 19:53

No to je kauf!Na místě Nesvačilové vezmu nohy na ramena a utíkãm od Koleçka co mi nohy stačí.Sukničkář, který viditelně ještě neví, kam patří, jí štěstí dlouhodobě nepřinese...No kdo chce kam...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.