SPADLA KLEC! Reakce Nesvačilové na vášnivou noc Kolečka a Vignerové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

SPADLA KLEC! Reakce Nesvačilové na vášnivou noc Kolečka a Vignerové

Už pan doktor Plzák tvrdil, že milostný trojúhelník může fungovat jen, když je jeden úhel tupý. Těžko říct, zda to bude fungovat i mezi Petrem Kolečkem (38), Anetou Vignerovou (35) a Denisou Nesvačilovou (31). Půvabná zrzka má bohužel oči a umí i číst, a tak jí neminuly zprávy z "čistě náhodného" dostaveníčka bývalých partnerů. Její reakce mluví za vše. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babi
20. 11. 2022 13:44

Pokud mu to Nesvačilová odpustí,tak je ještě větší tele než vypadá.

Martina Tesarova
20. 11. 2022 10:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
19. 11. 2022 13:13

Nesvačilová s Kolečkem vypadají jak brácha se ségrou. Oba dva nazrzlí a vyjukaní. Na Vignerovou nemá.

Jan Kocián
19. 11. 2022 12:24

"Po získání titulu nejhezčí dívky České republiky, jsem rozdělila národ na ty, kterým jsem se líbila, a na ty, kterým jsem se nelíbila," říká o sobě Aneta Vignerová.
------------
Ale jak to bylo doopravdy? Anetě se podařilo rozdělit národ, to je pravda. Soutěž měla v té době pořád ještě velmi vysokou sledovanost. Aneta rozdělila národ na ty, kteří nadávali, že je moc ušatá... a na ty, kteří nadávali, že se usmívá jako kobyla.
------------
Další výtky se týkaly jejího hlubokého hlasu a jiným zase vadilo její celkové tmavší vzezření.

Martina Tesarova
18. 11. 2022 18:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.