Od Nesvačilové zpět k Vignerové: Proč Kolečko odkopl milenku?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Od Nesvačilové zpět k Vignerové: Proč Kolečko odkopl milenku?!

Petr Kolečko a Aneta Vignerová prožili noc plnou něžností a polibků.
Petr Kolečko a Aneta Vignerová prožili noc plnou něžností a polibků. (M. Hykl, D. Kundrát)

Populární scenárista Petr Kolečko (38), autor např. seriálů Most!, Vyšehrad, Vinaři či Pálava, rozvířil vody showbyznysu kličkováním mezi dvěma ženami, modelkou Anetou Vignerovou (35), s níž má syna Jiříka (2) a herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Teď to vypadá, že po pár týdnech vztahu s herečkou se vrací zpět k Vignerové.

Ještě před dvěma dny Petr Kolečko přesvědčoval Denisu Nesvačilovou o své lásce. Dnes už je ale zase všechno jinak. „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je to nejcennější a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze celé věci je toto mé jediné vyjádření,“ vyjádřil se Petr Kolečko poprvé k milostnému trojúhelníku a překvapil tak nejen své okolí, ale i „odkopnutou“ Denisu Nesvačilovou. Ta měla dlouho trpělivost, ale po jeho vyjádření se nechala slyšet, že s ním definitivně končí.

Chtělo to čas

„Já si myslím, že to je na dobré cestě, přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. A některý věci se občas asi v životě dějí a občas to chce třeba i nějaký ústupek, možná i nějaký čas, aby si ty lidi určitý věci uvědomili. Zatím je to celkem citlivý,“ nechala se Aneta Vignerová slyšet pro Showtime na CNN Prima NEWS.

Nesvačilová o vztahu s Kolečkem a o Vignerové: Překvapivá slova!

Video se připravuje ...

Druhá šance

„Každý by měl dostat druhou šanci a tady se to nějakým způsobem možná vyvíjí. A možná je to důležitý i pro ten vztah. Neříkám, že ty věci nebolí, ale myslím si, že se dá všechno nějakým způsobem překlenout, když to má tu sílu,“ potvrdila tak Aneta nepřímo Kolečkova slova o tom, že možná zase budou rodina.

Oči pro pláč

Vypadá to tedy na velký návrat jako z telenovely. To, že nebude mít nový vztah Kolečka a Nesvačilové dlouhého trvání, předpovídali zlí jazykové téměř ihned, tak rychlý spád ale asi nečekal nikdo. A Denise Nesvačilové, která si rozvratem rodiny znepřátelila velkou část svého okolí, zbydou nakonec jen oči pro pláč.

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Zamilované hrdličky poprvé ve společnosti!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Tomáš Trepáč, Ing.
5. 12. 2022 • 09:05

Aspoň vidíš Deniso, co je to za chlapa. A bohužel, ty na tom nejsi lépe. Ale drž se, mám tě rád Deniso 🙂❤💋

Locust
3. 12. 2022 • 12:05

Pominu, že tyhlety rádoby "celebrity" vše ventilují.trapný, ale co na tomhle chlapovi vidí..je mi skoro 70 a vidím obtloustlého chlápka,který ještě střídá ženské častěji než fusekle...no nevím , leda že by měl nadstandardní výbavu..

Alva
3. 12. 2022 • 10:46

Trapný příběh do médií, každý má být soudný a řešíme vše doma, ne na veřejnosti, co si myslela Nesvačilová, nemám ráda tyto ženy,co vlezou do postele se zadaným, ženatým...., Co čekají, nic, zničí všechno a Kol. se nikdy nezmění.

Uživatel_973012
3. 12. 2022 • 09:52

Šašci

Olga Pavlásková
3. 12. 2022 • 07:20

Podvádět matku svého malého dítěte je asi ta největší zoufalost a nezralost.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.