Puhajková vysvětluje výpověď na Nově: Má to řadu výhod | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Puhajková vysvětluje výpověď na Nově: Má to řadu výhod

 Inna Puhajková
Inna Puhajková (Blesk:CNC / Pavel Machan)

Krásnou Innu Puhajkovou (36) všichni známe jako moderátorku Sportovních novin televize Nova. Před nedávnem se rozešla s přítelem Jiřím Rosákem a očividně to nebyla jediná změna v jejím životě. Rozhodla se začít víc cestovat, a proto hodila Nově na stůl výpověď.

Její instagramový profil se jen hemží fotkami z dovolených. „Poslední dobou jsem to měla dost rozlítané, a to doslova. Tentokrát se to mimořádně sešlo. Obecně ale teď, co jsem single, víc cestuji, to ano,“ svěřila se kráska pro Expres.cz.

Puhajková si nemusí dělaat starosti, jak skloubí cestování s časově náročnou prací moderátorky na plný úvazek. Na Nově totiž podala výpověď, ale fanoušci nemusí mít strach. O Innu tak úplně nepřijdou.

Sporťačka Inna Puhajková: Proč jezdím sama na dovolené?

Video se připravuje ...

„Přešla jsem na externí smlouvu. Má to řadu výhod. Třeba to, že se můžu flexibilně domluvit směny a mít tak víc času i na jiné projekty, kterých v poslední době přibylo. A taky můžu víc cestovat, protože si dopředu řeknu, kdy budu v práci a kdy potřebuju volno,“ vysvětlila s úsměvem moderátorka.

Inna Puhajková na Plese jako Brno

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.