Mořská panna Inna Puhajková: Sama mezi žraloky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 26. září 2023

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Mořská panna Inna Puhajková: Sama mezi žraloky

Inna Puhajková
Inna Puhajková (archiv)

Poté, co se moderátorka Inna Puhajková (37) v tichosti rozešla s manažerem Jiřím Rákosníkem (45), cestuje po světě sama. Začátek letošního roku odstartovala v Asii. Na poslední chvíli si koupila zájezd a sama odletěla do Thajska.

„Ne že bych se stranila lidí, ale prostě jsem to tak cítila,“ prozradila Aha! televizní sporťačka. Hned poté dvakát po sobě vyrazila s přáteli do Říma, kde si užívali všeho, co tahle italská metropole nabízí. Netrvalo dlouho a odletěla z Česka znovu, a zase hodně daleko.

Sporťačka Inna Puhajková: Proč jezdím sama na dovolené?

Video se připravuje ...

Tentokrát si zvolila Maledivy a na dovolenou s sebou vzala maminku, která do poslední chvíle netušila, kam letí. Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (50) miluje šnorchlování a k objevování barevného podmořského světa plného ryb včetně žraloků se jí podařilo zlákat i maminku. „I mamka to zvládla, a jak po ní šli,“ svěřila se Puhajková. Sama pak sdílela video, kde se pod vodou vlní mezi rybami jako mořská panna.

Dívka v modrém Inna Puhajková na Plese jako Brno: Vášnivá tanečnice!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.