Puhajková na rovinu o Jágrovi: Proč se nechce ženit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Puhajková na rovinu o Jágrovi: Proč se nechce ženit!

Dominika Branišová a Inna Puhajková.
Dominika Branišová a Inna Puhajková. (Archiv)

Delší dobu se spekuluje o tom, že by právě současná přítelkyně legendárního hokejisty Dominika Branišová (28) mohla být tou vyvolenou, která s Jaromírem Jágrem (51) založí rodinu. Zatím se ale taková slova nepotvrdila. Co hokejistovi stále brání?

Pořád je aktivním hráčem a na ledě umí potrápit i o dvacet let mladší soupeře. Hokej je pro něj zkrátka osudovou záležitostí, kvůli níž Jaromír Jágr odsunul vše ostatní na nižší příčky. A ačkoli za svou profesionální kariéru vystřídal hned několik partnerek, rodinu nezaložil ani s jednou.

Krásná přítelkyně Jágra Dominika Branišová: Jarda mi dal zákaz a dítě až za rok!

Video se připravuje ...

Po letech se rozhodla zhodnotit svůj vztah s Jágrem i jeho životní cíle moderátorka Inna Puhajková (36), která s hokejistou prožila dlouhých 6 let. „Já ho chápu, hokej měl vždy na prvním místě, hokejem žil a tím, jak do toho dával maximum, tak se bál mít rodinu během aktivní kariéry. Buď by šidil hokej, nebo rodinu, proto si myslím, že to oddaloval,“ svěřila se webu Super.cz bývala sportovní moderátorka TV Nova.

Že je Jágr stále bezdětný, ale jeho bývalá partnerka nevnímá jako definitivní stav. „Muži mají výhodu, že mohou mít dítě ve čtyřiceti, v padesáti nebo klidně až v sedmdesáti. Každý si o tom může myslet, co chce, ale je to jen a jen jeho věc, kdy se pro to rozhodne,“ myslí si Puhajková, která vůči svému bývalému partnerovi rozhodně nechce být jakkoli kritická.

Sporťačka Inna Puhajková: Proč jezdím sama na dovolené?

Video se připravuje ...

Stejně tak vyvrací i fámy o tom, že by do Jágrova partnerského života zasahovala jeho maminka Anna (76). „Nám do vztahu nikdy nezasahovala, naopak ke mně se chovala velice vstřícně,“ řekla upřímně Inna Puhajková, která měla s bývalou potenciální tchyní velmi dobrý vztah. „V úplných začátcích mě hodně podporovala, ještě na Kladně mě učila vařit. Dávala mi rady, jaké suroviny a kde v New Yorku pořídím atd. Jednou mi řekla: když tě bude něčím štvát, tak za mnou přijď a já mu vyčiním,“ s úsměvem vzpomíná na toto období Inna Puhajková, která s Jágrem randila do roku 2012. Přečtěte si
E M
1. 5. 2023 • 11:34

Ale, dejte s ním pokoj, je to sobecký sebestředný prďola, který by nezvládl, kdyby měl vychovávat dalšího Jágra, který by mohl být lepší než on. Vždycky když se o něm přestane psát, tak si nabrnkne další "krasavici" jen aby se o něm psalo.
Je trapnej.....

svobodaslova
19. 4. 2023 • 13:56

Alva...proč ne ? Stříkne do zkumavky,nechá zmrazit a může mít dítě i v 80🤣

Uživatel_5411676
2. 3. 2023 • 16:33

Jedna žena o mě kdysi trousila po okolí, že jsem gay a to jen proto, že jsem ji nechtěl přefiknout, když byla opilá. Ženy odmítnutí těžce nesou a proto o nás chlapech šíří, že nám jde jen o to jedno. Ty spekulace o jeho orientaci nemusí skončit ani v případě, že se ožení a pořídí si dítě. Jiní gayové měli v minulosti také rodiny, než se rozhodli přiznat svou orientaci. To bylo ovšem kvůli režimu, který byl gayům nepřátelský a ve středověku byli homosexuálové dokonce pronásledováni katolickou inkvizicí jako spolčenci s ďáblem. Dnes nastal opačný extrém, kdy se ke gay orientaci hlásí lidé třeba jen proto, že je to zajímavé a jistým způsobem je to ochraňuje, protože když je někdo kritizuje, může ho nazvat homofobem

Uživatel_5411676
2. 3. 2023 • 16:26

Kdyby si našel normální ženskou, ale pro něj to bude vždycky těžký. Je úspěšnej, v tom co dělá, to ženy přitahuje, ale zároveň to přitahuje také různé zlatokopky. To jestli je gay, nebo ne, je jeho věc, ale s chlapem ho nikdy nepřistihli. Navíc dnes to není trestné a přiznat orientaci na stejné pohlaví se už odhodlal kdekdo. Koho si doma píchá je čistě jeho věc, ovšem založení rodiny je taky třeba otázkou přesvědčení a odpovědnosti. To, že má hodně peněz ještě neznamená, že by se cítil být dobrým otcem. Třeba na to časem přijde a možná také nikdy. Někdo nemá potřebu mít kupu dětí s různými partnerkami jen proto, že je celebrita.

Evikzmercedesa
2. 3. 2023 • 13:22

jako ze je gay? v dnesni dobe se tomu prizna hodne chlapu.mohl i by on

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.