Jágr prolomil ticho: Pravda o vztahu s Branišovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Jágr prolomil ticho: Pravda o vztahu s Branišovou!

Co se vztahu stále aktivního hokejisty Jaromíra Jágra (51) týče, sdílnější je jeho drahá polovička Dominika Branišová (28). Po dlouhé době ale i legendární osmašedesátka naznačila, jak se věci mezi nimi po tříletém vztahu mají.  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shane26
03. 05. 2023 18:18

Taky se mi tyhle bulvární snahy, najít na každém vztahu mouchy, nikterak nelíbí! No, Jarda už by si měl uvědomit, co chce a že čas letí! 🙂

Hmm, znal jsem jednu Lídu Puldovou, z Brna. (Z dovolené na Živohošti, ona tam měla kurs tenisu, já WS!) Jsi to ty?!

lekno
03. 05. 2023 20:41

Shane26 : Někdo si dělá legraci ? No pokud to byla skutečně otázka na mě : Ne, nejsem Lída ani Lada se zlatou hvězdičkou. Dobrou..

lekno
03. 05. 2023 13:25

Kdybych si nepřečetla ty kydy na Dominiku B., s výrazy jako třeba „strochá tvář“, ani bych nevěděla, že názor jisté AHel zde je „všeobecně uznávaná pravda“. Tedy v její hlavě, abych to upřesnila.. Někdo byl zřejmě trošku nervózní, když chrlil do diskuse slova o zlé tváří, atd. , že ? Dost chyb v jednom příspěvku od osoby s českou národností. Kdyby bylo hodnocení alespoň objektivní, no není. Právěže Dominika je fotogenický typ a vypadá dobře na fotkách. V reálu taky, neboť váš hokejový hrdina nemá ve zvyku ztrácet čas s ošklivkami.. A co se báby staráte do toho - kdy on přestane hrát hokej ? Múže si ho hrát třeba celý život, jeho věc. Vždyť i malí kluci někdy chtějí hrát hokej. Proč ne starší kluk ? Pro AHel už jen jeden odkaz – „An, cvaj, draj – babo dej si radši čaj !“

Alva
03. 05. 2023 11:03

Paní Květoslavo, máte pravdu, v článku je napsáno, jednoho dne jí navlékne......, ten den je kdy?, vždyť je to už trapné a kdy přestat hrát hokej také neví

Květoslava Velanova
03. 05. 2023 08:28

Já být Dominikou,tak bych se na " 68 " vykašlala. Nečeká ji s ním žádná budoucnost, pokud jí nejde jen o jeho peníze. Toho zajímá jen popularita a sport.

Sem samadoma
02. 05. 2023 11:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

romeo pilme
02. 05. 2023 05:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
01. 05. 2023 23:06

Jaký klín mezi ně vrazit.... co to je za hovadinu.... všichni by mu přáli šťastnou rodinu, ale on asi nechce, tak Dominika ho v přátelském duchu využívá, bez něj byla nicka, když se neusmívá má velmi strochou nepříjemnou až zlou tvář.... možná proto jim to jde lépe v businessu než v lásce, není to oku lahodící osoba. lépe řečeno asi není moc fotogenická a možná je ve skutečnosti hezčí než na fotce....

Ludmila Pulcová
01. 05. 2023 21:09

Tady se někdo už dlouho snaží vrazit klín mezi ty dva a na štěstí se jim to nedaří. Držím Jardovi i Dominice pěsti pro štěstí

Genevive Winklerová
01. 05. 2023 15:37

Jo Jágr dobrej hokejista o tom není pochyb...ale život má i jiné stránky. Lidé tohoto levlu /tedy majetní/ si vybírají více, je mu půl století a tak by se měl zamyslet nad životem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.