Jágr prolomil ticho: Pravda o vztahu s Branišovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Jágr prolomil ticho: Pravda o vztahu s Branišovou!

Dominika Branišová s Jágrem
Dominika Branišová s Jágrem (Foto: P. Machan, M. Hykl, R. Klejch, ČTK)

Co se vztahu stále aktivního hokejisty Jaromíra Jágra (51) týče, sdílnější je jeho drahá polovička Dominika Branišová (28). Po dlouhé době ale i legendární osmašedesátka naznačila, jak se věci mezi nimi po tříletém vztahu mají.  

Na instagramovém účtu Jaromíra Jágra přistálo o víkendu video z pražského Majálesu, na němž vystupovala i skupina Kryštof. Tu má, jak je známo, kladenský hokejista ve velké oblibě, a tak si nemohl nechat ujít ani její živé vystoupení na jednom z prvních hudebních festivalů tohoto roku. Po jeho boku samozřejmě nechyběla partnerka Dominika, s níž je Jaromír již přes tři roky.

Video nahrál přímo na pódiu, zatímco frontman skupiny Richard Krajčo (45) dohrával romantickou melodii před svými fanoušky. Příspěvkem na sociálních sítích dal najevo, že veškeré pochyby lidí ohledně jeho vztahu nejsou na místě. Zda se ale Dominika stane tou, které jednoho dne Jágr nasadí snubní prstýnek, je stále velkou neznámou.

Dominika Branišová zaskočila za svého Jardu. Kde slavný hokejista byl?

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
3. 5. 2023 • 20:41

Shane26 : Někdo si dělá legraci ? No pokud to byla skutečně otázka na mě : Ne, nejsem Lída ani Lada se zlatou hvězdičkou. Dobrou..

Shane26
3. 5. 2023 • 18:18

Taky se mi tyhle bulvární snahy, najít na každém vztahu mouchy, nikterak nelíbí! No, Jarda už by si měl uvědomit, co chce a že čas letí! 🙂

Hmm, znal jsem jednu Lídu Puldovou, z Brna. (Z dovolené na Živohošti, ona tam měla kurs tenisu, já WS!) Jsi to ty?!

lekno
3. 5. 2023 • 13:25

Kdybych si nepřečetla ty kydy na Dominiku B., s výrazy jako třeba „strochá tvář“, ani bych nevěděla, že názor jisté AHel zde je „všeobecně uznávaná pravda“. Tedy v její hlavě, abych to upřesnila.. Někdo byl zřejmě trošku nervózní, když chrlil do diskuse slova o zlé tváří, atd. , že ? Dost chyb v jednom příspěvku od osoby s českou národností. Kdyby bylo hodnocení alespoň objektivní, no není. Právěže Dominika je fotogenický typ a vypadá dobře na fotkách. V reálu taky, neboť váš hokejový hrdina nemá ve zvyku ztrácet čas s ošklivkami.. A co se báby staráte do toho - kdy on přestane hrát hokej ? Múže si ho hrát třeba celý život, jeho věc. Vždyť i malí kluci někdy chtějí hrát hokej. Proč ne starší kluk ? Pro AHel už jen jeden odkaz – „An, cvaj, draj – babo dej si radši čaj !“

Alva
3. 5. 2023 • 11:03

Paní Květoslavo, máte pravdu, v článku je napsáno, jednoho dne jí navlékne......, ten den je kdy?, vždyť je to už trapné a kdy přestat hrát hokej také neví

Květoslava Velanova
3. 5. 2023 • 08:28

Já být Dominikou,tak bych se na " 68 " vykašlala. Nečeká ji s ním žádná budoucnost, pokud jí nejde jen o jeho peníze. Toho zajímá jen popularita a sport.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.