Osudová láska Urbánkové Josef Abrhám (†82): Nevěru práskla kadeřnice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Osudová láska Urbánkové Josef Abrhám (†82): Nevěru práskla kadeřnice

Zhrzená expartnerka Abrháma Naďa Urbánková.
Zhrzená expartnerka Abrháma Naďa Urbánková. (Reprofoto/Neobyčejné životy, archiv Nadi Urbánkové, archiv)

V dobách své největší slávy prožívala Naďa Urbánková (†83) životní vztah s hercem Josefem Abrhámem (†82), s nímž žila téměř osm let. Jejich rozchod ale nikdy nepřenesla přes srdce a stala se z něj její 13. komnata, o které mluvila jen zřídka.

„Pepu jsem velmi milovala, když to můžu srovnat s ostatními muži, tak bych s odstupem řekla, že snad nejvíc. Moc jsem si přála mít s Pepou dítě. Ve chvíli, kdy jsem cítila, že ten biologický budík zvoní, tak jsem mu to oznámila, protože jsem se chtěla zachovat čestně. A on mi tehdy řekl, že se na to ještě necítí,“ přiznala deníku Aha! v jednom z rozhovorů Naďa.

Zemřela Naďa Urbánková (†83): Prošla si těžkými životními zkouškami

Video se připravuje ...

Seznámili se při natáčení a po čase se Abrhám nastěhoval k Nadě na Smíchov. Tam spolu žili osm let. „Ráda jsem pro něj vařila a připravovala věci, který měl rád. Mně to tedy připadalo, že je to to nejkrásnější, co mě v životě potkalo.“

Když se potom Abrhám zakoukal do Libuše Šafránkové (†68), Nadě to zlomilo srdce. „Pak se stalo to, co se stalo, že jsem se od své kadeřnice dozvěděla, že už má jinou dívku. Chvíli zapíral, ale pak to nemělo žádný smysl. Mě to tak strašně bolelo, že v tu chvíli jsem nebyla schopná mu odpustit. Takže jsem ho požádala, aby mi vrátil klíče a odešel,“ přiznala zpěvačka.

Úmrtí 2022: Kdo ze slavných nás tento rok opustil?

Video se připravuje ...

K Šafránkové chovala zášť až do smrti. I přesto, že tím, kdo podváděl, byl Abrhám. O něm Urbánková vždy mluvila hezky a i po letech ho označovala za svou největší lásku. Ovšem v tomto případě to nevypadá, že by Urbánková litovala, že si starou záležitost s Šafránkovou nevyříkala...Přečtěte si
hejhej
7. 2. 2023 • 19:56

To už se nedá číst. Zemřela Šafránková, zpráva, že Abrhám k vůli ni nechal Urbánkovou a ta se to dověděla od kadeřnice. Zemřel Abrhám, opakovaná zpráva, nyní opět a před úmrtím těch tří několikrát opakované. Trapné!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.