Dcera Nadi Urbánkové drsně obvinila psychiatra Cimického: Sexuálně mě napadl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dcera Nadi Urbánkové drsně obvinila psychiatra Cimického: Sexuálně mě napadl!

Už ve své 13. komnatě promluvila zpěvačka Jana Fabiánová (42) o tom, že se stala obětí sexuálního násilí ze strany známého psychiatra! A teď dcera Nadi Urbánkové (82) přitvrdila a na sociálních sítích přímo jmenovala Jana Cimického (73)! Vzápětí ale svůj příspěvek smazala...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
31. 10. 2021 21:28

-------------------------------------------------
Nějak se tady zamluvilo, v čem je Cimický až tak před ostatními, že dostává metál!
----------------------------------------------------

jity
31. 10. 2021 12:53

Nevím jaká je v muzikálech, jistě se snaží, ale v Prostřeno se snažila zpívat a moc ji to nešlo.

-bello-
30. 10. 2021 22:44

V muzikálu je Fabiánová v maličké roli hodně dobrá! Zpěv, tanec vydá !
Když ji srovnám s muzikálovou hvězdou Ivanou Gottovou, nebo i Lucinkou Vondrajdou, pak Fabiánová hraje, jak o život a dobře!
Těžko by si vymyslela příhodu s dvorním panem doktorem, kdyby to nebyla pravda.
Mně osobně Cimického různé glosy v různých médiích na téma " co je a není normální " štvou ! Hodně štvou ! .
---
Žasnu! V čem je Cimický až tak výjimečný?Za co dostává metál? Tohle mě zajímá !
Navážet se do Fabiánové je blbost. Holka pochopila, že z ní obratem udělá Cimický případ a kdo uvěří jí a kdo Cimickému?Tak to smázla.
A že to hlásí po tolika letech ?
Inu, ona z toho přece nic nemá. Akorát neskousla, že hajzlík dostane metál.

neznalek88
30. 10. 2021 11:16

Tak už jen čekám, kdy s dalším takovým případem vyrukuje Dominika Gottová, Agáta Hanychová a další trapné slepice.

Saschajede
30. 10. 2021 11:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amgal
31. 10. 2021 09:37

Zakomplexovaná slečna jako její matinka. A to měla takové krásné jméno : Linda Nemejovská

svatadala
30. 10. 2021 11:00

Že se nestydí , ošklivá je jak noc a chce na sebe holt upozornit. To její kňučení, kterému říká zpěv, ji neuživí. Je mi až líto paní Nadi Urbánkové, dáma a úžasná zpěvačka a takové střevo v podobě dcery jí dělá jen ostudu . Pan Cimický mohl mít tisíce krásných holek, hereček, modelek, doktorek a že by se zahazoval s takovým zjevem? To by musel oslepnout. Fuj.

14TONY
30. 10. 2021 19:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 10. 2021 23:40

to: svatadala
-------------------
prosím vás, proč Vy, která jste v životě s Cimickýcm nemluvila a víte o něm houby mu tady děláte advokáta a na tu holku plivete?
Proč?!

14TONY
31. 10. 2021 18:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
31. 10. 2021 21:25

14TONY
před 22 lety, kdy nebylo Metoo by se o tom ani náznakem nemluvilo.
Cimického nesnáším.Na rozdíl od tebe čtu a vím.
Nevěřím, že si to Fabiánová vymyslela.
A ty si posuň sebevědomí. Ten s tím titulem není automaticky " ten " svatý.

14TONY
01. 11. 2021 10:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 11. 2021 13:19

to: 14TONY
-----------
podívej!Já nesnáším, že jste se sesypaly / vy ženský / na Fabiánovou, jen proto, že je dcera od Urbánkové.Fabiánové obrázky já neuznávám, její zpěv kromě toho v muzikálu neznám, na nějaké debilní Prostřeno, kde údajně zpívala nekoukám, ale v muzikálu byla šikovná a seklo jí to.
Urbánková je stará džgrešle a to byla i za mlada. To, že podepisovala svému 2. mužovi smlouvy a důvěřovala , že ji neokrádá , může vykládat jen blbcům! Vím, že 20 x převrátí papír, aby si ho zkontrolovala! Vím to !
Sympatie moje nemá, ale nechci ji soudit, potrestaná je děsivě a normální člověk jí to nemůže přát! Její lymfatický systém je pro ni peklo, ale neskuhrá, jak některý hvězdy zde.
Nikdy nebudeš vědět , z jaké spol. vrstvy jsem, ale věz,vím toho moc!
--------
Ale !!! Pořád nevím, a Ty taky ne, čím se až tak Cimický a o co zasloužil, že dostává metál!
Takže , jestli Ty k tomu máš klíč, sem s tím! Čekám.

---------------------------------------

14TONY
01. 11. 2021 14:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 11. 2021 19:47

14TONY
už jen krátce, není to tady jen pro nás.
Šafránková a Urbánková se porvaly v Praze na mostě a bylo to kvůli Abrhámovi.Urbánková vystartila první.Emoce pracovaly, protože ona byla dlouho jediná, kdo o tom, že Abrhám leze do postele Šafránkové nevěděl. Abrhám pak hodně hustě Urbánkovou pomlouval ( intimní chvíle)..
Urbánková si upravila dějepis svého života s (opravuji ) třetím , ne druhým mužem, ale dokázala toho kariérně vlastní pílí hodně.Sama v muzikálech, v Hudebním divadle, v Semaforu, s Brabcem atd. .Šafránková zahrála Popelku , má ( měla ) úsměv Mony Lisy a další filmy hrála pak s Abrhámem za zády už jen jednobrdově. A vždy byla ten nevinný hajzlík, kterýmu vše projde. Přesto se mě strašně dotklo, že zemřela, protože prostě tady mohla ještě být, s nemocí si zkusila své
.Černocha snad měl rád každý a byly doby, kdy si ale musel, aby mohl zpívat sypat popel na hlavu zatímco Gott koketoval s emigrací, pak hřímal se svou Antichartou a vymetal hlediště NDR se svou včelkou a dokonce i bar v las Vegas, kde byl agažován , aby po nocích zpíval.
Život je holt někdy nespravedlivej.

Fabiánová za svou mámu nemůže.A zkusila si díky ní taky své !!! Po tátovi Nemejovském má lepší genom, než Pepa od Abrháma . Tedy aspoň něco
--
Samozřejmě, že Cimický dostane metál za práci, nikoli za chov andulek, ale krucinál řekne mi někdo za co v té práci konkrétně?! Na " celoživotní dílo " není dost starej
Věřím, že se vtíral a věřím Fabiánové .

14TONY
04. 11. 2021 18:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 11. 2021 23:56

najdu si to na youtube ( na chvilku)

delphina
30. 10. 2021 11:00

Lepší verze Dominiky Gottové.....

ginkognito
30. 10. 2021 10:58

Ať je to jak je, paní Fabiánová je smutný případ dítěte, které má slavného rodiče a chce být taky taková. Jenže je to nemožné. Pořád si na něco hraje, snaží se, ale nejlepší by bylo, kdyby odešla do ciziny a dělala něco úplně jiného. Nedávno mě dostalo, jak paní Urbánková doufá, že se v budoucnu dočká vnoučete. Tam je to lhaní na denním pořádku. Podobné případy jako Fabiánová jsou třeba Anička od Patrasky a Marianna Prachařová, která si hraje na influencerku apod. a přitom je to tuctová nána. Nedávno byl někde citát - největším zdrojem utrpení je lhát sobě samému.

jity
30. 10. 2021 09:22

Za celá léta nikoho nenapadl jen ji? Ta holka má mindráky ji pořád někdo ubližoval. V pořadu Prostřeno také bulila, že ji kolegové šikanovali. Zřejmě se holka cpe někam kde nic neumí a tak ji to dá někdo holt najevo. Nevěřím ji ani slovo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.