Dcera Urbánkové obvinila psychiatra Cimického: Sexuálně mě napadl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Dcera Nadi Urbánkové drsně obvinila psychiatra Cimického: Sexuálně mě napadl!

Jana se svou matkou Naďou Urbánkovou.
Jana se svou matkou Naďou Urbánkovou. (Foto Aha! – Pavel Machan, Martin Přibyl, Facebook.com)

Už ve své 13. komnatě promluvila zpěvačka Jana Fabiánová (42) o tom, že se stala obětí sexuálního násilí ze strany známého psychiatra! A teď dcera Nadi Urbánkové (82) přitvrdila a na sociálních sítích přímo jmenovala Jana Cimického (73)! Vzápětí ale svůj příspěvek smazala...

Stalo se na státní svátek 28. října, kdy byla zveřejněna jména osobností, jež mají být vyznamenány prezidentem Milošem Zemanem (77). Je mezi nimi i známý psychiatr hvězd. „Prohlašuji na svou čest: MUDr. Jan Cimický mě sexuálně napadl za dveřmi své ordinace, když mi nebylo ještě ani 23 let,“ napsala Fabiánová na svém facebookovém profilu s dodatkem, že už nehodlá mlčet.

Protestuji!

„Mlčela jsem mnoho let, protože mě tehdy moje matka, paní Naďa Urbánková, varovala před důsledky zveřejnění celé situace a rizika pomsty od agresora,“ zdůvodnila Jana, proč se k tomu odhodlala až nyní. „Protestuji tímto veřejně proti ocenění Jana Cimického prezidentem České republiky. Podle mého názoru měl MUDr. Jan Cimický již dávno odejít z veřejného prostoru a doufat, že jeho oběti budou i nadále mlčet,“ vyjádřila se Fabiánová, která je nejspíše přesvědčená, že není jedinou obětí.

Pondělní Prostřeno!: Jana Fabiánová zmate soutěžící

Video se připravuje ...

 

Poslední kapka

„Fakt, že se rozhodl přijmout z rukou prezidenta ČR medaili Za zásluhy, je pro mě poslední kapkou, kterou můj pohár mlčení definitivně přetekl. Sexuální predátor, který se desítky let schovává za lékařský titul, by neměl získat ocenění za zásluhy v naší zemi,“ vysvětlila zpěvačka důvod svého prohlášení. Ještě ten večer ale svůj příspěvek smazala a od té doby se obrnila hradbou mlčení. Na dotazy do dnešní uzávěrky Aha! nereagovala. Zato se ozval sám Cimický. „Nic takového se nestalo! Jednoznačně odmítám jakékoliv nařčení. Podobnému obvinění je nemožné se bránit,“ sdělil Aha! prostřednictvím SMS.

Naďa Urbánková: O zkažené svatbě své dcery i osamělých Vánocích!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
-bello-
4. 11. 2021 • 23:56

najdu si to na youtube ( na chvilku)

-bello-
2. 11. 2021 • 19:47

14TONY
už jen krátce, není to tady jen pro nás.
Šafránková a Urbánková se porvaly v Praze na mostě a bylo to kvůli Abrhámovi.Urbánková vystartila první.Emoce pracovaly, protože ona byla dlouho jediná, kdo o tom, že Abrhám leze do postele Šafránkové nevěděl. Abrhám pak hodně hustě Urbánkovou pomlouval ( intimní chvíle)..
Urbánková si upravila dějepis svého života s (opravuji ) třetím , ne druhým mužem, ale dokázala toho kariérně vlastní pílí hodně.Sama v muzikálech, v Hudebním divadle, v Semaforu, s Brabcem atd. .Šafránková zahrála Popelku , má ( měla ) úsměv Mony Lisy a další filmy hrála pak s Abrhámem za zády už jen jednobrdově. A vždy byla ten nevinný hajzlík, kterýmu vše projde. Přesto se mě strašně dotklo, že zemřela, protože prostě tady mohla ještě být, s nemocí si zkusila své
.Černocha snad měl rád každý a byly doby, kdy si ale musel, aby mohl zpívat sypat popel na hlavu zatímco Gott koketoval s emigrací, pak hřímal se svou Antichartou a vymetal hlediště NDR se svou včelkou a dokonce i bar v las Vegas, kde byl agažován , aby po nocích zpíval.
Život je holt někdy nespravedlivej.

Fabiánová za svou mámu nemůže.A zkusila si díky ní taky své !!! Po tátovi Nemejovském má lepší genom, než Pepa od Abrháma . Tedy aspoň něco
--
Samozřejmě, že Cimický dostane metál za práci, nikoli za chov andulek, ale krucinál řekne mi někdo za co v té práci konkrétně?! Na " celoživotní dílo " není dost starej
Věřím, že se vtíral a věřím Fabiánové .

-bello-
1. 11. 2021 • 13:19

to: 14TONY
-----------
podívej!Já nesnáším, že jste se sesypaly / vy ženský / na Fabiánovou, jen proto, že je dcera od Urbánkové.Fabiánové obrázky já neuznávám, její zpěv kromě toho v muzikálu neznám, na nějaké debilní Prostřeno, kde údajně zpívala nekoukám, ale v muzikálu byla šikovná a seklo jí to.
Urbánková je stará džgrešle a to byla i za mlada. To, že podepisovala svému 2. mužovi smlouvy a důvěřovala , že ji neokrádá , může vykládat jen blbcům! Vím, že 20 x převrátí papír, aby si ho zkontrolovala! Vím to !
Sympatie moje nemá, ale nechci ji soudit, potrestaná je děsivě a normální člověk jí to nemůže přát! Její lymfatický systém je pro ni peklo, ale neskuhrá, jak některý hvězdy zde.
Nikdy nebudeš vědět , z jaké spol. vrstvy jsem, ale věz,vím toho moc!
--------
Ale !!! Pořád nevím, a Ty taky ne, čím se až tak Cimický a o co zasloužil, že dostává metál!
Takže , jestli Ty k tomu máš klíč, sem s tím! Čekám.

---------------------------------------

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.