Premiéru si pustilo přes milion lidí: Zlatá labuť překonala i oblíbenou ZOO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Premiéru si pustilo přes milion lidí: Zlatá labuť překonala i oblíbenou ZOO

Adam Vacula se představí divákům v novém seriálu Zlatá labuť. Je nejen hercem, ale rád také fotí a herecky se prosadil i v zahraničí.
Adam Vacula se představí divákům v novém seriálu Zlatá labuť. Je nejen hercem, ale rád také fotí a herecky se prosadil i v zahraničí.  (Profimedia/facebook)

Na obrazovkách běží už několik měsíců a má tak pevný fanklub, že ho ve sledovanosti máloco trumfne. Primácký seriál ZOO však tento týden shodila z prvního místa Nova nasazením seriálové novinky Zlatá labuť z doby první republiky.

Dobový seriál z prostřední obchodního domu natáčejí hned dva režiséři, zkušený Biser Arichtev (46) a Braňo Holiček (37), jehož si řada diváků spojuje spíše s hereckými rolemi v Ordinaci v růžové zahradě 2 či Vyprávěj. „Vy jste režíroval Braňa ve Vyprávěj. Chodí se s vámi radit?“ položila před plným sálem v pražském kině Lucerna moderátorka Kristina Kloubková (46) dotaz Biseru Arichtevovi a odpovědí jí byl bouřlivý smích celé herecké delegace. Byť televize Bisiho jméno zmiňuje v souvislosti se seriálem o obchodním domě vždy prvního, dobovku rozjížděl jeho mladší kolega. První měsíc točil jen on!

Režisérská výpomoc

Nápad přizvat do projektu Braňa měl právě manžel Veroniky Arichtevy(36). Natočit tolik dílů by totiž sebelepší režisér nezvládl. „Ano, já jsem začal a Biser šel po mně s druhým cyklem, připravovali jsme to společně. Točí se prakticky nonstop a oba se na to svoje natáčení potřebujeme připravovat, nejde zároveň být ve střižně, připravovat se a ještě k tomu točit,“ popsal deníku Aha! Holiček, který je podepsaný i pod Ordinací. „Když do toho započítám režii, tak se tomu věnuji 15 let. Se spoustou lidí už se znám, už tak mladý nejsem, i když na to nevypadám. Někdy je to nevýhoda,“ okomentoval svou mladě vypadající tvář rodák ze Slovenska, který na sebe upozornil coby Honzík právě v retro seriálu Vyprávěj.

Příběh o výměně dětí pokračuje: Oblíbený seriál Kukačky se vrací na televizní obrazovky

Video se připravuje ...

Herečka ho

brání Holička se zastala i herečka Hana Kusnjerová(37), která hraje vedoucí prodavaček ve Zlaté labuti. „Mám pocit, že Bisi je takový jméno, licence dobrého vizuálu a kvality, ale s Braněm se pracuje strašně dobře. Mluvím nejen za nás za herce, ale za celý štáb. S Bisem jsem točila všeho všudy dvakrát, ale s Braněm se cítím mnohem víc komfortně a v klidu. Mám ho strašně ráda a myslím, že všichni na place,“ vylíčila. Byť Nova láká hlavně na režijní dovednosti Arichteva, i Braňo odvedl vynikající práci. „Premiérový díl novinky Zlatá labuť si vedl včera večer výborně a přilákal k obrazovkám přes milion diváků,“ radovala se Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova. Konkurenční ZOO sledovalo o 57 tisíc diváků méně. Druhý díl Zlaté labutě sledujte 9. února od 20.20.

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.