Hvězda seriálu Zlatá labuť Kaňoková: Z mundúru do sexy trička! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Hvězda seriálu Zlatá labuť Beáta Kaňoková: Z mundúru do sexy trička!

Beáta Kaňoková je velmi charismatická herečka, kterou jistě znáte nejen z televize, ale také z filmového plátna
Beáta Kaňoková je velmi charismatická herečka, kterou jistě znáte nejen z televize, ale také z filmového plátna (Profimedia)

Herečka Beáta Kaňoková (33) dorazila na představení seriálu Zlatá labuť jako jedna z hlavních tváří a vzbudila pořádný rozruch. Obzvláště nervózní pak byli z pohledu na krásnou Beátu přítomní muži!

Nejdříve ji diváci vídali po boku Vojty Dyka (37) v seriálu Pan profesor, nyní je jednou z hvězd nového dobového seriálu Zlatá labuť. Modely ze 30. a 40. let si herečka užívá, ovšem její role prodavačky nedovoluje příliš rozmanitých kousků. „S holkama pořád nosíme ty fialové mundúry, takže potichu závidíme ostatním herečkám, které nosí ty krásné kostýmy, a vždycky si říkáme, že bychom to taky chtěly,“ přiznala pro Super.cz.

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy

Video se připravuje ...

O to více si Beáta oblékání užívá ve skutečném životě. A asi také ráda provokuje! Na představení seriálu totiž dorazila v upnutém bílém topu s hlubokým výstřihem. A co víc – bez podprsenky! „Já moc do obchodů nechodím, nechávám si spoustu věcí šít nebo podporuju české návrháře, tenhle top ale od žádného návrháře není,“ dodala.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.