Harry v domácím vězení! Děsivé svědectví přítelkyně o Meghan | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Harry v domácím vězení! Děsivé svědectví přítelkyně o Meghan

Princ Harry s Meghan
Princ Harry s Meghan (Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, profimedia.cz)

Není tajemstvím, že by monarchie chtěla vidět prince Harryho (37) bez Meghan (41). Podle krále Karla III., jeho bratra Williama i jeho manželky Kate má na něj špatný vliv a stojí důvodem, proč Harry přerušil kontakty nejen s rodinou, ale i přáteli. Nyní se objevuje další šokující svědectví...

„S hodně kamarády to tak je, že se s nimi Harry už nesmí kamarádit. Harry je Brit, měl úžasné zázemí, byl fakt velmi oblíbený. Teď ztratil úplně svoji identitu,“ popsala princovo "domácí vězení" pro Super.cz Gabriela Peacock, která je blízkou přítelkyní Harryho. Po nutriční stránce jej připravovala mimo jiné i na svatbu a s královským párem strávila i poměrně dlouhý čas dovolené na Jamajce. 

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho

Video se připravuje ...

Pro jeho vystupování proti rodině nemá pochopení. „Je to hrozná smůla. Harry byl vždycky super mladý kluk, vždy s ním byla hrozná legrace, užíval si života. To, co se děje, je hrozný. Všichni máme problémy, ale praní prádla na veřejnosti je smutný,“ řekla také. 

I ona si myslí, že Meghan Harryho dost ovlivňuje a dokonce pochybuje i o pravdivosti informací, které jsou popsané v Harryho autobiografii. „Harry měl vždycky rád silné ženy, které mu řeknou, co se životem dělat, jak pokračovat, a ona je jedna z nich. Nejsem si jistá, že by ho napadlo napsat o své rodině knihu,“ vyjádřila svoje obavy o to, zda šlo skutečně o princův nápad, jak tvrdí Meghan. 

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Dianthos
4. 2. 2023 • 21:29

Harry má především smůlu, že se neumí uživit. A tak dělá cokoliv, co jemu a jeho rodině, přinese peníze.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.