Harry se už úplně pomátl! ÚTOK NA ELTONA JOHNA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Harry se už úplně pomátl! ÚTOK NA ELTONA JOHNA

Princ Harry v knize útočí i na Eltona Johna
Princ Harry v knize útočí i na Eltona Johna (instagram.com)

Kniha prince Harryho (38) s názvem Spare způsobí pořádný skandál. Nehezky se v ní vyjadřuje nejen o svých příbuzných, ale dokonce i o rodinném příteli Eltonu Johnovi (75). Ten se přitom Harryho a jeho manželky Meghan vždy zastával.

Harryho rozzlobené pero ne a ne přestat psát. Nevynechal ani dobrého přítele své matky, princezny Diany (†36), Eltona Johna. Harry údajně vůči zpěvákovi cítí křivdu už od roku 2007. Tehdy vévoda ze Sussexu poprosil Johna, aby k 10. výročí úmrtí jeho maminky Diany zazpíval píseň Candle in the Wind. Zpěvák to ale odmítl, jak uvádí portál The News International.

Elton John vs. Karel Gott: Srovnání písní I'm Still Standing a Mám styl Čendy

Video se připravuje ...

Hudebníkovi totiž Harryho výběr písně přišel nevhodný, dokonce až děsivý. Písničku původně složil v roce 1973 a to k uctění památky Marilyn Monroe. V roce 1997 ale John nahrál novou verzi právě pro svou kamarádku Dianu a zahrál ji na jejím pohřbu v roce.

Princ Harry se však s Eltonovým odmítnutím zřejmě ještě nesmířil a pořád ho to štve. Zpěvák mu přitom v roce 2019 pomohl a nechal ho společně s Meghan a jejich synem Archiem letět jeho tryskáčem. V té době se na ně valila vlna kritiky a Elton chtěl mít jistotu, že budou v bezpečí. Nemyslel však na uhlíkovou stopu a ve finále se byl u lidí špatný i on sám.

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře

Video se připravuje ...Přečtěte si
Milla
27. 1. 2023 • 03:40

Elton John je nechal letět svým tryskáčem ne kvůli bezpečnosti ale proto že je pozval na dovolenou do své rezidence ve Francii.Harry se sice na Eltona Johna hrozně zlobí ale nabídku na dovču zdarma s celou rodinou samozřejmě přijal.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.