Pohár trpělivosti přetekl! Rozzuřený William srazil Harryho na podlahu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Pohár trpělivosti přetekl! Rozzuřený William srazil Harryho na podlahu

Princ William asi nemá z dokumentu radost.
Princ William asi nemá z dokumentu radost. (archiv Blesku, Netflix, The Duke and Duchess)

Webu TheGuardian.com se podařilo dostat k úryvkům připravované knihy prince Harryho (38) – Spare. Ten v ní mimo jiné barvitě vylíčil, jak ho jeho starší bratr William (40) napadl! Jak k tomu došlo?

Harry společně s manželkou Meghan (41) už probrali královskou rodinu skrz naskrz,a to díky jejich seriálu na Netxlifu. Zdá se však, že to nejhorší teprve přijde. Harry totiž chystá svou vlastní knihu a ukázalo se, že v ní mimo jiné popisuje, jak jeho bratr William vybuchl a zaútočil na něj.

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou

Video se připravuje ...

Konflikt měl proběhnout v roce 2019. Tehdy princ William údajně označil chování Harryho manželky Meghan za nevychované. Dle Harryho slov byl hodně naštvaný, a když mu mladší bratr vytkl, že slepě věří médiím, William už to nevydržel a chytil ho za límec. Hodil s ním o podlahu a dokonce mu i přetrhl řetízek. Kniha má mít celkem 416 stran a zdá se, že to bude hodně zajímavé čtení. Není divu, že královská rodina není z Harryho knihy nadšená, mohla by jim totiž pěkně zavařit.

William při nácviku vojenské přehlídky pro platinové jubileum. Jeho kůň s hlavou hluboce skloněnou budil rozpaky

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
9. 1. 2023 • 08:46

Harry je slaboch, všech slabochů.... bráchové se perou.... vůbec bych to nevy­taho­vala­....zem­řela úctihodná královna Alžběta, rodina by se měla semknout, vždyť to byla bomba pro všechny a on rozjede kritiku vlastní rodiny. Vůbec ho nenapadlo, aby to řešil z očí do očí s rodinou, když se citil tak špatně....takže veřejně drbe a dehonestuje královskou rodinu, myslím, že zašílel, jednou mu to snad dojde, že to není hodné žádného chlapa a královského syna už vůbec ne, když se mi něco nelíbí, tak odejdu, středem a žiji si svůj život, jak chci. Když dostával takové kapky, proč neodešel třeba ve 20 letech.... peníze a život na vysoké noze se blbě opouští, z mého pohledu je to padouch, ubohý člověk, který veden vykutálenou Američankou zahrál do noc drbu chtivých Američanů. V každé rodině je něco, ale takhle se to obvykle neřeší...

Kazimir1
6. 1. 2023 • 11:50

No a co ? Běžná věc u bráchů ... Právo silnějšího ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.