Zdena Studenková v nové roli: Přiznala psychické problémy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Zdena Studenková v nové roli: Přiznala psychické problémy!

Zdena Studenková
Zdena Studenková (Profimedia.cz, reprofoto TV Makríza)

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se v nové sezoně objevila herečka Zdena Studenková (68). A nemá v něm úplně zanedbatelnou roli. Kvůli práci teď pravidelně pendluje mezi Bratislavou a Prahou.

Do Kamenice přijela Studenková ze Slovenska v roli Lívie. „Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená,“ prozradila o své postavě hvězda komedie století S tebou mě baví svět.

Zdena Studenková se poprvé v Ordinaci představí již tento čtvrtek. Bude to drama!

Video se připravuje ...

„Doprovází mne i mladší syn – lékař, který je poslední osobou, která mi v životě zůstala. Vzhledem k prožitému traumatu je Lívie psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná. Herecky se tedy jedná o vděčnou postavu,“ vysvětlila Studenková. „I když jsem povahově úplně jiná než ona a na večeři bych s ní asi nešla, snažím se pro ni najít aspoň trochu pochopení a soucítit s ní, ačkoli ve většině scén to úplně možné není,“ dodala legendární herečka

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Jágrovy moderátorky, plastiky Studénkové a Brzbohatého rozcvička

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.