František Ringo Čech (79): MRTVICE! První slova o špitálu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

František Ringo Čech (79): MRTVICE! První slova o špitálu

František Ringo Čech už je z nemocnice doma.
František Ringo Čech už je z nemocnice doma. (archiv Blesku)

V pražské Nemocnici Na Homolce se jenom vyspal. Františka Ringo Čecha (79) hospitalizovali na zdejší JIP s mozkovou příhodou v neděli večer a včera po poledni už byl doma. Osobně ho přivezla manželka, bývalá baletka Magda (76).

Ringovi jsme zavoli v pondělí ráno, když byl ještě v nemocnici. „Žiju, je mi fajn, ve 12 hodin odsud už pojedu domů. Neplašte se, všechno je v pořádku,“ vypálil do telefonu a dodal: „Odpoledne jsem byl v Edenu na ligovým zápase Slavie a bylo všechno v nejlepším pořádku. A potom, nevím, co to bylo, nic se neví, zdá se, že mě něco uhranulo,“ řekl ještě Aha! a rozhodně nechtěl potvrdit, že šlo o mrtvici.

Prostor X: Rozhovor s Františkem Ringo Čechem

Video se připravuje ...

Stejně se chovala muzikantova manželka, když Ringa přivezla domů. „Já nevím, kdo tenhle nesmysl roznesl,“ řekla Aha! Informaci přitom v neděli večer podle Showtimu potvrdil sám Ringův syn, režisér Michal Čech (56). „Jak nám potvrdil syn Františka Ringo Čecha, jeho tatínek byl teď ve večerních hodinách převezen do Nemocnice Na Homolce s mozkovou příhodou,“ zaznělo v pořadu.

Vylízal se

Ringo moc dobře ví, co to mrtvice je. Mozkovou příhodu prodělal před třemi lety, když byl v Rakousku. Jako nenapravitelný šprýmař si ovšem z dramatických okamžiků samozřejmě tropil legraci. „Já jsem měl štěstí, že mě to kleplo v Rakousku! Takže mě odvezli do nemocnice kardinála Schwarzenberga a přišla za mnou dcera se synem. Já ale myslel, že přišla maminka s tatínkem! Prostě, než se dá ta hlava dohromady. Nakonec se ale všichni divili, že jsem se z toho takhle vylízal,“ uvedl tehdy v pořadu Všechnopárty.

Zeman okomentoval zvolení Pavla: Prezidenta výsledek jeho nástupce překvapil

Video se připravuje ...

Mozkové trable

Ve skrytu duše se mrtvice Ringo začal bát už dávno. Vyděsila ho totiž mozková příhoda kamaráda a baviče Petra Novotného (75). „Opravdu mě Novotný vylekal. Zhubnul jsem šestnáct kilo! Novotný měl ještě o deset víc, když ho kleplo, a to mě tak vyděsilo, že jsem přestal žrát,“ prohlásil v roce 2014. V roce 2019 skončil Ringo kvůli klíštěti v kómatu. „Měl jsem klíšťovou encefalitidu, zápal mozkových blan. Vyzkoušel jsem si, jaké to je, když odcházíte. To vidíte stále hůř, hůř, hůř a pak je nic,“ prozradil v Rádiu Impuls.Přečtěte si
mika
31. 1. 2023 • 11:58

ještě že mají komedianti Homolku pro sebe. jezdí tam s každým zaraženým prdem. jak za komárů......

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.