Ringo Čech o nenaplněné prosbě Ivany Zemanové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ringo Čech o nenaplněné prosbě Ivany Zemanové

Malující hudebník se s rodinou prezidenta zná roky a tak není divu, že se na něho "první dáma" obrátila stran namalování obrazu. Vzhledem k vážné nemoci hlavy státu ovšem Ringův výtvor Ivana Zemanová (56) dosud převzít nemohla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illenne
19. 10. 2021 11:08

František Ringo Čech mne nepřekvapil, musel dát o sobě vědět. Věřím, že pan doktor si obrázek pověsí v ordinaci. Mám ráda výtvarné umění, ale jeho obrázky rozhodně ne. Nic mi neříkají, jejich zvláštní charakter už vůbec ne, včetně názvů.

backora
14. 10. 2021 09:53

Děkuji p. Ringo Čechovi za jeho komentář,ač je svérázný člověk,ale s lidskou tváří.

smeagol
14. 10. 2021 00:52

Zajimave, treba u Hanychove a dalsich blben diskuse povolena neni, ale tady ano? Ze se s radosti ceka, jaky hnus se vyvali? Ocekavala bych trochu vyvazenosti.

illenne
19. 10. 2021 11:03

Protože jsou hájené . To samé je u Bohdalové. Rodina Veroniky Žilkové je na výsluní díky článkům v bulváru, ale jasné je, že Agáta se neumí hezky obléknout. Obchody plné krásného oblečení, ale ona jede ve svém divném stylu. Mluvila o tom, jak jí sociální sítě vydělávají, tak dala mámě kytici se šedesáti tisícovkami, pěkně pomačkanými .

picoda
13. 10. 2021 18:04

kathynka

ovoce111
13. 10. 2021 14:08

Mně chybět nebude a i omylem a skončit měl už dávno. Vlastně ani neměl podruhé kandidovat. Zloba a nenávist u něj sílí tím víc, čím víc mu ubývají fyzické síly. Alkohol si vybírá daň.

kathynka
13. 10. 2021 15:32

On se jím neměl ani stát, už aby skončil! Má zcela vypitý mozek, za který už rozhodují jiní ve svůj prospěch. Zeman z pozice prezidenta už to nedává hodně let a až teprve teď jeho alkoholová demence se projevila naplno. Nebude chybět většině národa když důstojně a s posledním zbytkem zdravého rozumu odstoupí. Těm co chybět bude jsou stejní jako on.

blamal
14. 10. 2021 14:30

Presne tak. Kdyz se nekdo rozhodne upít se k smrti a vyjde mu to, je to jeho vec. Kdyz se ale ten nekdo jeste rozhodne vykonavat nejvyssi ustavni funkci, a pomatenci mu to svymi hlasy umozni, tak uz to jen jeho vec neni. Takovy opilec dela ostudu nejen doma,ale i v zahranici. Neni schopen logicky myslet a uz vubec ne rozhodovat o chodu statu. Takze at ho daj ve spitale klidne do prijatelneho stavu, odvezou ho domu a at konecne rezignuje na funkci a doma si dal klidne dava do nosu, co hrdlo raci. Na hrad at uz ale neleze, uz se naskodil dost.

kathynka
14. 10. 2021 15:46

blamal - naprostý souhlas

illenne
19. 10. 2021 11:06

blamal Celkem přesně, divím se, že se prostě nezamyslí a neřekne, že odstoupí. Jeho ženě to asi nevadí, protože ho miluje, no, aby ne.

jity
14. 10. 2021 12:40

Mno vážené ovoce111 hlavně abyste jednou chyběla někomu vy. Nemá se pohrdat nikým, nebo vám ten Zeman někoho zavraždil? Od kdy je módou kopat do padlých? Nemoc i když způsobená vlastní vinou může potkat i vás. Stačí za volantem chvíle nepozornosti a jste tam také. Což já na rozdíl od vás nikomu nepřeji.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.