Mareš překvapuje! Po dovolené s Monikou návrat ke staré lásce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Mareš překvapuje! Po dovolené s Monikou návrat ke staré lásce

Leoš a Monika Marešovi
Leoš a Monika Marešovi (Instagram)

Jako pán kožichů si Leoš Mareš (47) před dvaadvaceti lety vybudoval solidní jméno a zdá se, že na svou starou lásku nezapomíná. Na dovolené v Karibiku si pořídil exkluzivní kousek ze stáje prestižního módního domu Balenciaga. Nový kožich ho přišel na pakatel - čtyřnásobek průměrného měsíčního platu v Čechách. 

V novém kousku Mareš dorazil hned na první vysílání Evropy 2 po svém návratu. Nevzbudil ale jen ovace. Módní brand byl totiž v poslední době spojován s kampaněmi, které hraničily s dětskou pornografií, z toho důvodu řada celebrit rituálně kousky Balenciaga před zraky svých fanoušků i stříhala na sociálních sítích. 

Leoš v novém kožichu sklidil kritiku

Celebrity na síti: Leoš Mareš má nový klip

Video se připravuje ...

Nový kožich dostal do varu i fanoušky na Instagramu. „Kožich dobrý, ale ta značka? Nešťastná skandální Balenciaga!!! Do Česka se to nedoneslo,“ tázala se jedna z fanynek. 

„Když se řekne kožich, nenapadne me nikdy nic jiného, než Leoš Mareš. Jen škoda, že je Balenciaga. Sám mám doma triko, ale od doby, co vystoupili na veřejnost s tím průserem, na který jsem víc než alergický, jsem ho na sebe nevzal. Každopádně každému co jeho jest,“ všiml si další sledující. 

„Kožich super, ale proc Balenciaga?!? Ta jejich kampaň byla fakt hnus,“ objevilo se také v komentářích. Leošovi to patrně ale nevadí, neb si radost z nového kousku zkazit nenechal. 

Leoš Mareš Svalnatec 2018

Video se připravuje ...Přečtěte si
Novotna Jirina
26. 1. 2023 • 10:14

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku. Pan Gala Pavol, je to spolehlivý věřitel, naše služby jsou 100% garantovány. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s velmi nízkou úrokovou sazbou, pokud potřebujete půjčku akutně, pospěšte si a obraťte se přímo na něj.
E-mail: gala­pavol­547@gm­ail.com

illenne
26. 1. 2023 • 09:51

Od jistých informací mám na ně jiný názor. V pořádku je, že dává na charitu, ano má i z čeho dávat. Také dávám podle uvážení. Ať si to vše užívají, lepší lidi to z nich neudělá. On má sice nadstandardní příjmy, ale víc si vážím lidí z různých a potřebnějších oborů.

Uživatel_973012
24. 1. 2023 • 16:43

Mareš kožich a Monika s její figurou. To nemá nic na práci než se s tou její : figurou pořád natřásat? Ani se tolik nefotí s malou, jako sama sebe před zrcadlem. Její figuru povyšuje nad dítě

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.