Třaskavé foto Moniky od moře: Mareš vyhrožuje fanouškům stopkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Třaskavé foto Moniky od moře: Mareš vyhrožuje fanouškům stopkou

Moderátor Leoš Mareš (46) vyrazil s manželkou Monikou Marešovou (41) opět na dovolenou a už počtvrté se rozhodli pro odpočinek ve slunném Ománu. A co by to bylo za dovolenou, kdyby chyběla fotka v plavkách! A že je Monika umí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jarka Hašlarova
14. 12. 2022 03:43

Blbne klávesnice ale tady je to asi jedno. Ne diskotéky, ale diskutéry!

Jarka Hašlarova
14. 12. 2022 03:41

Kvůli téhle hovadine ksem si tady zřídila účet. Co je proboha "třaskave" ? Umíte vůbec česky? Ta Monika není ani trochu ženská. Souhlas s ostatními diskotéky. To vám akorát bude traskat v hlavách! Za tohle berete peníze? Ostuda a trapas.

Monika Rosičová
13. 12. 2022 20:35

Denně jezdím do práce přes 25 let. Ležet doma a jezdit několikrát za rok na dovolenou, kterou bude hradit můj protějšek, tak vypadám ještě lépe. Vychovala jsem dvojčata, nikdo mi nepomáhá, udělala jsem kariéru... ale být vyživovanou ženou, jsem pokorná... ještě se ukazovat? Mám Leoše ráda, jezdím s ranní show každé ráno hodinu autem do práce... ale musím to napsat. O předchozí děti jste se tak na sociálních sítích nadělil a vychovala je určitě hodně hlavně 1.zena. Za mne není moc co obdivovat. Jen mám ráda Vaši babičku a maminku, obě jsou nohama na zemi.

jima
13. 12. 2022 15:30

Jak muzete napsat o teto vyzablici, ze ma krasnou postavu? Zadek nema zadny, vypada jako chlap. Fuj!

adam.jacques
13. 12. 2022 12:50

Přihrblá čtyřicítka a postavou kluka. Co je na tom tak zazračného?

Uživatel_5457057
13. 12. 2022 12:39

Já zase odpadávám z toho, že se nějaké ženě může líbit postava vychrtlé ženy, což výše uvedená žena je

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.