Třaskavé foto Moniky od moře: Mareš vyhrožuje fanouškům stopkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Třaskavé foto Moniky od moře: Mareš vyhrožuje fanouškům stopkou

Leoš a Monika Marešovi
Leoš a Monika Marešovi (Instagram)

Moderátor Leoš Mareš (46) vyrazil s manželkou Monikou Marešovou (41) opět na dovolenou a už počtvrté se rozhodli pro odpočinek ve slunném Ománu. A co by to bylo za dovolenou, kdyby chyběla fotka v plavkách! A že je Monika umí.

Nejdřív se o snímek z dovolené podělil Leoš. Ten na svém profilu na Instagramu sdílel společné selfie s manželkou a nechyběl vtipný popisek. „Tak Omán bychom měli. Je to tam prostě boží. Byli jsme na stejném místě už počtvrté. A nepište mi, že mám kouty, nebo dostanete blok," napsal rázně Mareš. Jeho fanoušky to pobavilo, ale jakmile přidala svou dovolenkovou fotku Monika, spadla jim brada.

eMobilita s Leošem Marešem od A do Z

Video se připravuje ...

Marešová oblékla jednodílné plavky, které jí sedly jako ulité. Předvedla štíhlou postavu a pevný zadek jako dva kmínky. Pochvalné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Odpadávám, ta postava...," vyjádřila obdiv jedna z fanynek. „Já také, odpadávám pokaždé, když vidím Monču v plavkách,“ přidala se další. Figuru má Monika jednoduše výstavní, to se jí zkrátka musí nechat.

Kdo je influencer?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jarka Hašlarova
14. 12. 2022 • 03:43

Blbne klávesnice ale tady je to asi jedno. Ne diskotéky, ale diskutéry!

Jarka Hašlarova
14. 12. 2022 • 03:41

Kvůli téhle hovadine ksem si tady zřídila účet. Co je proboha "třaskave" ? Umíte vůbec česky? Ta Monika není ani trochu ženská. Souhlas s ostatními diskotéky. To vám akorát bude traskat v hlavách! Za tohle berete peníze? Ostuda a trapas.

Monika Rosičová
13. 12. 2022 • 20:35

Denně jezdím do práce přes 25 let. Ležet doma a jezdit několikrát za rok na dovolenou, kterou bude hradit můj protějšek, tak vypadám ještě lépe. Vychovala jsem dvojčata, nikdo mi nepomáhá, udělala jsem kariéru... ale být vyživovanou ženou, jsem pokorná... ještě se ukazovat? Mám Leoše ráda, jezdím s ranní show každé ráno hodinu autem do práce... ale musím to napsat. O předchozí děti jste se tak na sociálních sítích nadělil a vychovala je určitě hodně hlavně 1.zena. Za mne není moc co obdivovat. Jen mám ráda Vaši babičku a maminku, obě jsou nohama na zemi.

jima
13. 12. 2022 • 15:30

Jak muzete napsat o teto vyzablici, ze ma krasnou postavu? Zadek nema zadny, vypada jako chlap. Fuj!

adam.jacques
13. 12. 2022 • 12:50

Přihrblá čtyřicítka a postavou kluka. Co je na tom tak zazračného?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.