Kynychová zažila šok! Tělo najednou přestává reagovat... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kynychová zažila šok! Tělo najednou přestává reagovat...

Denně předcvičuje, propaguje z p dravý životní styl a tak není divu, že se ani po padesátce nestydí dát na sociální sítě své poodhalené fotografie. I profesionální cvičitelku Hanu Kynychovou (54) však před časem vyděsil přechod.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amej
06. 02. 2023 11:55

Nemám ji ráda. Viděla jsem s ní pořad, kde děsně sprostě mluvila a byla hnusná. Taky to její hroucení je na palici.

Petr Derby
06. 02. 2023 10:31

Nj, baba by si uz mela uvedomit, ze neni zadna cvicenka a ze ty jeji silikonovy cecky a laciny svlikani se pred kamerou uz davno nikoho nezajimaji.
Tyhle vyzily svazacky hrajici si na sexy dibliky by mely fedrovat v prechodu povinne antidepresivama.

AHel
06. 02. 2023 08:32

Prosím Vás dámy, kde máte sebevědomí... to je normální průběh biologického života, jaký šok!!!! Přijmout a jít dál s hlavou vzhůru!!!! Co se děje nic....až budete mít smrtelnou nemoc, to pak může být šok ale zase, přijmout, hlavu vzhůru a sebevědomě říci, já vyhraju. Fakt, kdo brečí na přechodem, ať si dojde na psychiatrii. Já myslela, že české ženy vydrží všechno....

ELLA Průšová
18. 06. 2023 22:12

V 54 tí letech, se stále zviditelňovat nahá, asi jí v tom přechodu
pěkně hráblo! To se stává!

Uživatel_5522193
05. 02. 2023 20:13

Hanka se super baba cvičím poslední už léta a moc jí s dcerou fandíme. Ten přechod je zmetek ale stojí za to bojovat 👍😍

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.