Jiří Langmajer: Pochlubil se nahou Adélou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Jiří Langmajer: Pochlubil se nahou Adélou

Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem
Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem (archiv)

Největším přáním herce Jiřího Langmajera (56) bylo mít vlastní pracovnu. A teď se na sociálních sítích pochlubil, že už ji konečně má, včetně originální výzdoby na stěně nad gaučem. Tam si vystavil vlastní ženu Adélu Gondíkovou (49) v rouše Evině.

A má ji tam hned ve dvou verzích. Jde o fotku z roku 2000, kdy Adélu na titulku časopisu Penthouse zvěčnil fotograf Jakub Ludvík. Na ní je Adéla nejvíc sexy, co jsme ji kdy mohli vidět. Gondíková o sobě vždy tvrdila, že je stydlivá. Loni však na sociální sítě napsala ke vzpomínce na toto focení: „Potřetí se svléknu, až mi bude padesát.“ Kulatiny oslaví herečka již příští rok v srpnu. A tak se mají fanoušci na co těšit.

Přiznání Adély Gondíkové: Divoké mládí a diář plný sexu!

Video se připravuje ...

Životní láska

Jiří s Adélou tvoří pár od roku 2010, manžely se stali po devíti letech soužití, tedy v roce 2019. Langmajer se bez ostychů přiznává, že Adéla je jeho životní láskou. Z předchozího manželství s Kamilou má Jiří dvě dcery, Julii (21) a Terezu (31). Adéla má z prvního manželství s muzikantem Ondřejem Brouskem (41) dceru Nelu Brouskovou (18).

Adéla Gondíková: Jirka by do toho nešel, ale 100 tisíc by ho nakonec zlomilo

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.