Plán Petra Kostky (84) a Carmen Mayerové (78): SPOLEČNÝ POHŘEB V DVOJRAKVI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Kostka a Mayerová: SPOLEČNÝ POHŘEB V DVOJRAKVI

Per Kostka a Carmen Mayerová oslavili tancem zlatou svatbu.
Per Kostka a Carmen Mayerová oslavili tancem zlatou svatbu. (Blesk)

Prožili spolu půl století. Herecký pár Carmen Mayerová (78) a Petr Kostka (84) přiznávají, že nejvíc v manželském životě pomáhá humor. „Carmen se jednou ke mně přitulila a řekla: Petře, pojď, koupíme si dvourakev!“ prozradil vesele Kostka.

Letos slaví rodiče herečky Terezy Kostkové (46) zlatou svatbu. Jejich další rada do života ve dvou zní – mluvit spolu! „Ve vztahu nenechte nikdy nic zamrznout. Hned s tím ven!“ upozorňuje Petr. A Carmen hned dodává, jak se báječně doplňují. „Jsem pecivál, nejraději bych byla stále doma. To Petr mě vytáhne na večeři, na dovolenou, přinese kytku nejen k premiéře,“ odhaluje něco z jejich padesáti společných let.

Petr Kostka a Carmen Mayerová oslavili zlatou svatbu (50 let) nejen tancem na Sinatrův hit v podání Vojty Lažanského a Petry Kohoutové.

Video se připravuje ...

Herci se stali jako manželské stálice ambasadory zajímavého projektu Českého rozhlasu Zlatá láska, který právě startuje. „Je pro ty, kdo jsou spolu padesát let a více. Přihlásit je mohou na internetu nebo poštou také jejich děti nebo vnoučata,“ upřesňuje Mayerová. Hlásit se mohou až do 28. února příštího roku. „Bude těžké vybrat vítěze, protože já už nyní přeji všem první místo,“ přiznal Kostka.

Carmen Mayerová přiznala kolaps v divadle! Jak je na tom teď?

Video se připravuje ...

Brali se i s Němcem

V roce 1972 měli Petr a Carmen dvousvatbu. Spolu s nimi složili manželský slib také jejich kolega František Němec (79) a jeho Ivana. I oni jsou spolu dodnes.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.