Štáfek potupil Kostkovou: Slova o pr*deli a ho*nu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Štáfek potupil Kostkovou: Slova o pr*deli a ho*nu!

Tereza Kostková
Tereza Kostková (Foto CNC - Martin Hykl)

„Myslím si, že hraje v relativně dost věcech a vlastně si z toho nic moc nevezmeš, protože mi to přijde takový jednolitý, plochý, všude stejný," pohrdavě Terezu Nvotovou Kostkovou (46) ocejchoval Jakub Štáfek (32). Tím ale rozhodně neskončil!

Tereza Kostková je podle mě herečka, která je zbytečně přeceňovaná," obul se do herečky Jakub Štáfek v internetovém pořadu Smoothie a nevynechal ani její filmovou tvorbu: „Vždycky to má přívlastek: Ženy v běhu, v říji, v pr*eli, Život na ho*no, Život krásný. Já už ani nevím ty názvy filmů. Po čem ženy touží, Po čem muži touží, Po čem Tereza touží ... "

Tereza Kostková na premiéře filmu V létě ti řeknu, jak se mám: Co prozradila?

Video se připravuje ...

Jakub Štáfek: Natočil seriál o pivu, pivař ale není!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
reiner
5. 10. 2022 • 09:31

Proboha, jak může Štáfek někoho kritizovat - kdyby se nezviditelnil v Ulici, tak by o něm sotva kdo věděl. Je to náfuka a kvůli němu věci ve kterých účinkuje nesleduji. Na rozdíl od něj je p.Kostková alespoň hezká ....

Marta Kubíková
4. 10. 2022 • 14:44

No ... Váš názor není až tak, blízko pravdy. Pravda, Tereza K. není až tak skvělá herečka. Nicméně je dobrá moderátorka a pěkná žena. Štáfek toho nemá zas tolik za sebou, aby mohl takto kritizovat, on tedy ne.
A co se týká herců slavných rodičů, tak například dcera Jiřiny Bohdalové, Simona Stašová, herečka dobrá je, taktéž Ivan Trojan, syn Ladislava Trojana.
Řekla bych, že Matýsek z Ulice to hodně přehnal a trochu mu sláva leze na mozek.

Marta Kubíková
4. 10. 2022 • 14:23

Teď je to asi taková móda, že mladí herci, pomlouvají starší hereckou generaci. Je to ubohé a hlavně proti dobrým mravům.
V tomto ohledu mě Štáfek hodně zklamal, myslela jsem, že je slušnější. No, dělají to i jiný mladší kolegové, tak i on nechce zůstat pozadu.
A mimochodem, jeho role jsou také na jedno brdo, ještě žádný úctyhodný herecký výkon nebo roli na na ocenění neměl, tak by měl panáček trochu ubrat.

zdrclamrdka
4. 10. 2022 • 11:26

Proti Kostkové je ten ubožák absolutní nula. Jedině co dobře nahrál byla ta rána v kleci. Zaplatili a domluvili mu chlapa, který dostal ránu, dobrovolně si leh a Štáfek vyhrál, stačí se podívat na vídejko.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.