Gombitová po X letech ve společnosti vyděsila okolí: Co to má s tváří? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Gombitová po X letech ve společnosti vyděsila okolí: Co to má s tváří?

Marika Gombitová
Marika Gombitová  (archiv Blesk)

Od smrti legendárního Mekyho uplyne už rok, manželka Katka proto připomněla největší hity své lásky prostřednictvím vzpomínkového koncertu. Na ten dorazila i zpěvačka Marika Gombitová (66) a málem ji nikdo nepoznal. Následoval šok!

Co to má, proboha, s tváří? Ptali se účinkující i diváci. Gombitová totiž vypadala, jakoby ji napadly agresivní včely. Podezření se následně stočilo ke kosmetickému zákroku pomocí výplní rtů a botoxu, který má zpěvačka patrně vpraven do oblasti lící. A samozřejmě padly i nějaké otázky, které jsou, zvlášť pro ženy, dost citlivé. 

Marika předvedla opět skvělý výkon

Už za 2 dny se vrátí na pódia Gombitová: Co o ní prozradil Žbirka?

Video se připravuje ...

„Asi jsem se v zákulisí se všemi kolegy příliš líbala, z čehož mi natekly rty a vypadaly větší, než ve skutečnosti jsou,“ vystřelila ze sebe Gombitová na otázku, zda náhodou nezasáhla neviditelná ruka chirurga pro Rytmus života. „Nemám žádné lícní výplně. Před koncertem jsem strávila dvacet minut u kosmetičky, která mi ošetřila i rty. To je všechno,“ hájila se posléze dále. 

Těžko říct, proč Gombitová zapírá zuby nehty, na sklonku sedmdesátky rozhodně není ostuda si k lepší vizáži dopomoci, zvlášť u tak krásné, elegantní dámy. 

Marika Gombitová: Do »důchodu« se nechystám

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5348500
2. 11. 2022 • 19:11

Je jasně vidno ,jak má přifouklé kačeří rty a tváře, nevím, proč zapírá. Ony tyto ženy,co vystupují veřejně vždy vše zapírají, žádná ještě nikdy nepřiznala úpravy, přitom jsou na nich jasně poznat. Pardon- jen Petra Janů přiznala kdysi facelift a poté výplně metacrill, které jí zcela zničily výraz v obličeji, je jak nateklá.Ale s tímto materiálem se nedá nic dělat, výpln´to je stabilní, nevstřebá se.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.