Gentleman Žbirka? Já ho znám úplně jinak: Drsné svědectví manželky Kate | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Gentleman Žbirka? Já ho znám úplně jinak: Drsné svědectví manželky Kate

Vdova po Mekym chystá opravdovou bombu! Vydá totiž knihu, ve které slibuje popsat legendárního zpěváka úplně jinak, než jej zná okolí. Prý bude obsahovat i pasáže, se kterými by sám Miro Žbirka (†69) nesouhlasil. A má pro to vysvětlení!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mika
12. 10. 2022 11:21

také mi vadí, že i na mrtvých celebritách stále někdo parazituje. Nedávno Margita s tím svým povídáním, jak je mu smutno. Každému komu někdo zemře, je smutno ale nechodí s tím do TV. Přiživovat se na mrtvých je hnus.

Alva
12. 10. 2022 09:43

bursik- Formanová šla za svým až našla, k tomu se ani nevyjadřuji.

Alva
12. 10. 2022 09:40

Napíši tolik, paní Žbirková byla jako paní Colombová, nikde ji nebylo vidět, schovávala se, nedej bože,aby ji zachytil fotoaparát,myslela si, že je asi celebrita,dnes je všude, v každém pořadu,poskytuje rozhovory , jen ty brýle stále na očích, děs.

ELLA Průšová
10. 06. 2023 21:36

Alva; já bych se o paní Žbirkové takto nevyjadřovala, paní Žbirková mi připadá, jako mírná a slušná žena, která respektovala rozkazy svého manžela! Nejsem si jistá, jestli vy pochopíte, co jsem napsala.

honza jíra
12. 10. 2022 05:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
11. 10. 2022 12:19

Vdovy opisují jedná od druhé!
Ivana ,Matušková ,Zbirkova . Hlavne nahrabat chechtaky .
Knihy o ničem , stejne to píše za ty neměhla někdo cizí.Formanova Martina to je take veliká spisovatelka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.