Ladislav Frej skončil v rukou odborníků: KONEC NADĚJE NA NÁVRAT?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Frej v rukou odborníků: KONEC NADĚJE NA NÁVRAT?!

Ladislav Frej (80) po propuštění z IKEMu: Nemůže hrát? Odpískal divadlo se Stašovou!
Ladislav Frej (80) po propuštění z IKEMu: Nemůže hrát? Odpískal divadlo se Stašovou! (Karel Kopáč, Daniel Černovský)

Nejdřív alternaci ve hře Na zlatém jezeře striktně odmítal. Časem o ni ale Ladislav Frej (80) požádal. Herce k tomu donutily problémy s páteří a s nimi spojené velké bolesti. A tak má Simona Stašová (67) druhého divadelního manžela – Jana Vlasáka (79).

Představitel doktora Karla Sovy v seriálu Nemocnice na kraji města si musel dát zdravotní pauzu. „Nejdřív pan Frej alternaci neměl, potom o ni velmi stál, a tak se teď střídá s panem Vlasákem,“ potvrdil deníku Aha! Václav Hanzlíček z divadelní Agentury Harlekýn, která hru momentálně uvádí v Divadle ABC. „V září s paní Stašovou hraje pan Vlasák. Jak to bude v říjnu, ještě nevíme . . .“ sdělili Aha! v divadle, kde už také na plakátu není Stašová s Frejem, ale s Vlasákem.

Osamocený Frej bojuje o srdce ex! A vítězka MasterChef o chladných vztazích

Video se připravuje ...

„Jsem v Jáchymově,“ řekl včera Aha! sám Frej. V lázních Jáchymov, kde se zaměřují na problémy s pohybovým ústrojím, už byl i loni. „Noha bolí jako čert od bederky. Lázně mi dělají dobře,“ prohlásil tehdy herec. „Představení Na zlatém jezeře má úspěch. Hrajeme hru se Simonkou tak pětkrát až šestkrát do měsíce a jezdíme s ní i na třídenní zájezdy. Mám radost, že se líbí a je vyprodáno,“ dodal. 

Kristýna Frejová ve filmu Stínohra: Drsná policajtka, která jde za svým

Video se připravuje ...

Právě ale proto, že mají pořád vyprodáno, požádal teď herec o alternaci. V případě jakéhokoli Frejova zdravotního neduhu by muselo být představení zrušeno, což už se několikrát i stalo. A to herec už nechce lidem dělat. „Pan Frej si ale postavu Normana tak zamiloval, že když i jen trochu může, tak hraje. Je to pořád jeho role, Simona si ho vybrala,“ dodal ještě principál Hanzlíček.Přečtěte si
defakto
18. 8. 2022 • 09:53

... a kam by se měl děda vracet ? Stašová by mu měla dát konečně pokoj !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.