Herec Ladislav Frej (80) skončil na JIP: Kolaps a rychlý převoz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Herec Ladislav Frej (80) skončil na JIP: Kolaps a rychlý převoz!

Rakovina, na kterou mu zemřely téměř všechny životní lásky, ho naštěstí minula. Zato život Ladislava Freje (80) vážně ohrožují jiné zdravotní problémy. Představitel Sovy juniora ze seriálu Nemocnice na kraji města podle informací deníku Aha! zkolaboval a sám skončil ve špitále.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

14TONY
06. 02. 2022 18:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
06. 02. 2022 02:08

Musí to být příšerný, když v tomto věku přijde o partnerku, s kterou mu bylo hezky.A když to zažil znova.
Já mám staré herce ráda.Oni ještě hrají.A vůbec!Mají hrát stáří namaskovaní mladí?
Já ty kecy nechápu a taky nechápu, že když to ten herec ještě herecky dává na jevišti, proč se mu to bere za zlý ?Dyť nehrají denně ! Kdyby si nepamatoval roli, to je jiná, ale takhle ?On prožíval umírání a to ho drží adrenalin a pak , když je po všem se sesype.

zuzakirsch
05. 02. 2022 23:27

Karel Bětulince: "Nezvykej si rozhodovat o domě, který ti nepatří."

bublina09
05. 02. 2022 16:07

A to je to,co tito lidé neumějí, stále musí stát na jevišti až do padnutí, odkud je vynesou. Nějaké stěžování si na výši penze neuznávám, mají naděláno dost díky filmům a seriálům, atd.

delphina
05. 02. 2022 09:51

Další "starý pardál",který neví kdy přestat.Pak přijde vlna nářků,že ho hraní nabíjí,že nehraje....a vlna nářků ,že má malý důchod.Je prostě starý,tak jako mnozí další kolem něj.A pokud nemá něco v matrací,holt dožije jako český důchodce.To je realita,kterou musí umět přijmout.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.