Ruda Hrušínský nejml.: Napsal seriál, ale hrát v něm nechce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Ruda Hrušínský nejml.: Napsal seriál, ale hrát v něm nechce

Ruda s manželkou Martinou.
Ruda s manželkou Martinou. (Foto Aha! – Marek Pátek, herminapress.cz)

To je ale proměna. Rudolfu Hrušínskému nejml. (51) už nikdo neodpáře, že před 35 lety běhal v Discopříběhu nahý po Plzni. Později odletěl zkoušet štěstí do Španělska a Latinské Ameriky. Ale teď už je pár let doma, a napsal dokonce scénář k seriálu s pracovním názvem Agrometal.

Minulý týden už padla první klapka. „Psal jsem to s tím, že to bude režírovat Karel Janák,“ vysvětlil Rudolf. S režisérem Snowboarďáků jsou totiž kamarádi. Na plac do malebné vesnice Broumy na Berounsku přijel Hrušínský i s manželkou Martinou. „Na manžela byly trochu tlaky, aby si v seriálu taky zahrál. Aspoň malou roličku,“ prozradila Martina, čemu musel autor scénáře čelit. „Ale nakonec odolal.“ Také dodala, že příběh o venkovské kapele je podle ní mile vtipný.

„A Rudla je i v životě mile vtipný,“ dodala vesele. V hlavní roli Lukyna se představí Lukáš Příkazký (37). Je to pro něj příjemná změna od série vyšetřovatelů, které v poslední době představoval. Právě jeho Lukyn založí kvůli manželce kapelu, s níž míní vyhrát amatérskou soutěž. Co na tom, že neumí na nic hrát. A Milan Enčev (42) hraje podle svých slov vesnického truhlíka. „Na vesnici i ve skutečnosti žiju,“ přiznal Milan. „Budou to tu hezké prázdniny, je tu krásná příroda,“ liboval si Milan. 

Jan Hrušínský se stal kmotrem knížky o Bohdalové: Jiřinu zná přes 50 let!

Video se připravuje ...

Zagorka na place

Kateřina Bohatová musí skloubit natáčení seriálu se zkouškami v Divadle Kalich. Bude totiž hrát hlavní roli v chystaném muzikálu o Haně Zagorové s názvem Biograf láska.

Hrušínský žije se dvěma ženami! A strach o zdraví Holanové

Video se připravuje ...

Bude se ženit

Jiří Maryško (42) má podle scénáře zlomenou ruku a na place se musí v panujících vedrech péct v sádře. Naštěstí je ale sundavací. Jirka se totiž v srpnu žení a jeho vyvolenou je Silvie Koblížková (37), Uzlinka z Pelíšků. Svatba bude na venkově u rybníka a herec si na ni půjčí mysliveckou kamizolu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.