Herec Jan Hrušínský (67) v šoku: KRVAVÁ BITVA NA ZAHRADĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Herec Jan Hrušínský (67) v šoku: KRVAVÁ BITVA NA ZAHRADĚ!

Jan Hrušínský přišel otřesným způsobem o kocoura.
Jan Hrušínský přišel otřesným způsobem o kocoura. (archiv Blesku, Facebook)

Pláče a nestydí se za to. Jan Hrušínský (67) přišel neuvěřitelně drsným způsobem o rodinného miláčka – kocourka Jupíka. Vrhli se na něj tři rozzuření psi a nedali mu šanci. „Brečím jako malej kluk a pořád to nemůžu pochopit,“ přiznal principál zničeně.

V úterý chtěl jít Jupík na zahradu jako už tisíckrát předtím. „Chvíli se nechal drbat za ušima, a když toho měl dost, šel ven. Proběhl si svoje místa a zřejmě si potom ještě chtěl zdřímnout pod keřem na sousední zahradě, která je už cca deset let prázdná a zpustlá. O chvíli později tam dírou v plotě vlítli tři psi. Bez vodítek, bez náhubků. Ne moc velcí, ale evidentně nevycvičení a bojovně naladění,“ popisuje Hrušínský svůj nejhorší den v tomto roce.

Krvavá hostina

„Vrhli se na rozespalého kocoura, který bohužel poprvé v životě nestačil zdrhnout. Jejich majitel stál za plotem a čuměl na ně, když kocoura napadli. Ani jednou se nepokusil je odvolat, napomenout, zkrátka jim v té krvavé hostině zabránit,“ zdůrazňuje herec a principál. Jako první zareagovala jeho dcera, herečka a hvězda seriálu Ulice Kristýna Hrušínská (37), která je na začátku devátého měsíce. „Okamžitě letěla dolů a přes pokročilé těhotenství přelezla přes vysoký plot, aby ty rozzuřené bestie odehnala. Chlap na ni přes plot koukal a nehnul ani prstem. Přes plot by přitom z ulice přelezl jednodušeji než ona...“ říká šokovaný Hrušínský.

Herecké hvězdy stihl Sled nešťastných náhod!

Video se připravuje ...

Vzdal to

Když slyšel křik, vyběhl z domu jen v pyžamu. Bohužel už bylo pozdě. „Pak už mi jen podali bezvládného Jupíka. Dýchal, ale na nářek neměl sílu. Chlupy slepené od psích slin, jazyk venku z pusy. Majitel psů tam pořád ještě stál a čuměl. Až jednou budou ti jeho psi trhat malé dítě, tak taky nezasáhne a bude se jen dívat?“ ptá se herec. Nebohého Jupíka ještě stihli svěřit do rukou veterináře, avšak ortel byl nemilosrdný. „Měl prokousnutý hřbet, levou zadní nohu vytrženou z kloubu a také prokousnutou. Protržená střeva. Kousance na břiše a na krku. Vzdal to...“ U Hrušínských budou mít navzdory dalšímu přírůstku do rodiny smutné Vánoce.

Byl to nalezenec

Jupík byl miláčkem rodiny 12 let. Jako kotě ho našla právě Kristýna po Vánocích v krabici u silnice. „Vyhrabalo se zesláblé a nastydlé ven a chytilo se naděje a svého osudu. Běželo s Kristýnou až domů. Nebe bylo plné hvězd, a tak kocourek dostal jméno Jupiter. Jupík. Vybral si nás a stali jsme se na dvanáct let jeho lidmi,“ vzpomíná Hrušínský.

Psí zabijáci

Jupíka pohřbili pod jeho oblíbenou pivoňkou na zahradě. „Brečím jako malej kluk a pořád to nemůžu pochopit. Bylo to tak rychlé... Říkám si, jak je možné, že si u nás kdejaký trouba může pořídit tzv. bojového psa, nechat ho bez vodítka a bez náhubku pobíhat po ulici, a přitom ho není schopen zvládnout ani vychovat? Střelnou zbraň by mu neprodali, ale psí zabijáky může mít každý. Škoda slov,“ dodává herec a principál.

Jan Hrušínský na pohřbu Abrháma: Od Líby a od Pepy jsem dostal nejhorší dárek

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5348500
1. 12. 2022 • 11:34

Za prvé- pa si má každý majit.hlídat a odvolat ho, pokud někde škodí a ne jen koukat, protože je za psa odpovědný jakožto chovatel. Za druhé- kočku si má každý majitel také hlídat a nepouštět ven, když se o ni bojí, kočky vlezou všude a leccos i sežerou a tak se nelze divit, že na to kočka doplatila. Ti, co se o svá domácí zvířata bojí ,si je hlídají a mají je doma-myslím tím kočky konkrétně, protože znám více majitelů koček, které jsou jen doma.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.