Strach o zdraví Bohdalové pokračuje: Vyděsila i Hrušínského! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Strach o zdraví Bohdalové pokračuje: Vyděsila i Hrušínského!

V úterý si Bohdalová vyrazila hned na dvě společenské akce.
V úterý si Bohdalová vyrazila hned na dvě společenské akce. (Foto Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl, Jakub Poláček)

Zpráva, že lékaři zakázali Jiřině Bohdalové (91) chodit kvůli onemocnění dýchacích cest mezi lidi, vylekala i principála Divadla Na Jezerce Jana Hrušínského (67). Dokonce se za svou hvězdou vydal, aby zjistil, zda zvládne odehrát nasmlouvaná představení v tomto týdnu.

Doktoři před týdnem zakázali Bohdalové, která pomalu nemohla mluvit, účast na oslavě 60. narozenin Pavla Vítka v Lucerně. Jenže v úterý už herečka vyrazila znovu do společnosti, na křest třetí knihy cukrářky Mirky van Gils (61), a hned poté na oslavu 75. narozenin herce a bývalého politika Vítězslava Jandáka (Aha! informovalo včera).

Jiřina Bohdalová a David Pastrňák to rozjeli na parketu.

Video se připravuje ...

Mezitím se za ní rozjel právě Hrušínský, v jehož divadle měla Bohdalová na čtvrtek a pátek takřka vyprodané představení Gin Game, v němž exceluje s Milanem Kňažkem (77). „Přesvědčovala mě, že to bude dobré a že hrát bude! Nabídl jsem jí odložení představení, ale nechtěla,“ řekl nám principál před včerejším představením, které začalo po uzávěrce dnešního vydání Aha!. „Jiřinka je nezmar, ale přece jí nezakážu hrát?!“ dodal Hrušínský s úsměvem.

Musí se šetřit

I když má Bohdalová po zánětu dýchacích cest zase plno elánu, její kolegové se vesměs shodují, že by se měla – vzhledem k věku i pracovnímu zápřahu – více šetřit. Zároveň ale ví, že tohle herečka nikdy neuměla!

Jiřina Bohdalová vyvedla ve Varech vnuky: Čeká je velká cesta!

Video se připravuje ...Přečtěte si
majgot
7. 10. 2022 • 17:24

Signatar Anticharty a bolsevicky herec spatnych serialu mel starosti hlavne o svuj vlastni zisk

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.