Vsazené panenství Brejchové: Pak litovala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Vsazené panenství Brejchové: Pak litovala!

Citlivá místa, 1987
Citlivá místa, 1987 (BPŽ/Filmové studio Barrandov)

Knížka Moje máma Jana Brejchová (82), do které se rozhodla sepsat všechny paměti její dcera, Tezera Brodská (54), odkrývá jednu pikanterii za druhou. Česká bardotka v ní totiž oteveně popisuje svoje lásky! Teď popsala i první sexuální zkušenost. 

Bylo jí čerstvých 16 let, když se seznámila s o osm let starším Ladislavem Trojanem. „Bydlela jsem v té době ještě doma na Střížkově a vlastně jsem si s ním začít nechtěla,“ cituje Brejchovou Brodská v knize. „Byla jsem naivní a nezkušená a myslela jsem si, že když s někým začnu vážně chodit, budu s ním pak muset zůstat celý život. Rodit děti a starat se o něj. Proto jsem nechtěla prvním svodům podlehnout a známost sabotovala, až se se mnou Láďa rozešel,“ píše se v knize. 

Brejchová o sestře Janě: Je mi jedno, že umře! A trápení Gottové. Timo vyhrožuje a chce peníze

Video se připravuje ...

Osud ale setkání přál. Později, po třech měsících, se Brejchová a Trojan setkali znova a tam už došlo na lámání chleba. „Ráno jsem na sebe byla naštvaná, že teď už je to závazek na celý život,“ přiznala Brejchová. S Trojanem pak chodila asi rok - do té doby, než potkala svoji první větší lásku - Miloše Formana

Gott má špatnou krev! A Brejchová přišla o oslavu

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.